MASTERSTUDIES

Dünya Edebiyatı 2 Yüksek Lisans Programları Karşılaştır

Bir master size profesyonel kariyer ilerlemek gerekir eğitim veren kaliteli bir iki yıllık bir programdır. Bu bir sonraki seviyeye lisans almak ve diğer iş fırsatları kapılarını açmalı olur.

Soran olabilir, Dünya Edebiyatı alanında yüksek lisans nedir? İki yıl içinde, bu program derinlemesine bir şekilde dünya edebiyatı ile ilgili her şeyi kapsamalıdır. O da size eğitim ve yeni kariyer seçenekleri daha yüksek düzeyde verir. Avrupa edebiyatının başyapıtlarından, edebiyat eleştirisi, kültürel çalışmalar, Ortadoğu edebiyatı ve kültürü, Asya edebiyatının, dünya literatüründe kadın ve gelişmiş disiplin çalışmanın başyapıtlarından gibi dersler odaklanabilir.

Bu programda, dünyanın tarihine gelince bilginizi genişleterek, tüm edebiyat ve geçmişin kültürleri hakkında bilgi sahibi olacaktır.Büyük olasılıkla dili ve edebiyatı iç içe olduğu inancını vurgulayan yanı sıra başka bir dili öğrenmek zorunda kalacaktır. Bugün dünyadaki diğer insanların kültürleri takdir öğreneceksiniz.

Yüksek lisans programları süresi kısadır, çünkü esas olarak lisans derecesini elde gibi pahalı değil. iki yıl boyunca maliyet katılmak hangi okula ve hangi ülkede bağlı olacaktır.

dünya edebiyatı için kariyer seçenekleri düşünmek olabilecek birçok sınırlı olmakla birlikte, bu her zaman böyle değildir. Bu derece ile yapabileceğiniz aslında pek çok şey vardır. Fotoğrafçılık, güzel sanatçı, edebi ajan, internet uzmanı, danışman, avukat, araştırma analisti, reklam hesabı yönetici, topluluk organizatörü, tiyatro aktör veya yöneticisi, yayıncı, editör, gazeteci, senarist, psikolog, radyo yapımcısı, TV muhabiri seçebilirsiniz, insan kaynakları uzmanı, kütüphaneci, profesör, tıp fakültesi veya sosyal yardım uzmanı.her biri araştırma ve size en uygun hangi işi öğrenmek.

Eğer seçenek varsa, size master alma yararlanmak gerekir. Eğer gerekiyorsa online dersler alabilir, ya da in-class seçeneği seçebilirsiniz. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

2 Sonuçlar Dünya Edebiyatı Filter

Sömürge Sonrası ve Dünya Edebiyatlarında Usta

University of St Andrews
Yüksek Lisans
14 Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Sömürge Sonrası ve Dünya Edebiyatlarındaki MLitt, sömürgecilikle yüzleşmeden, 20. yüzyılın ikinci yarısında alanın ortaya çıkışına kadar olan alanların teorik, edebi, kültürel ...

Devamını oku

MA Japon Çalışmaları (Edebiyat Pathway )

SOAS University of London
MA
28 Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
30 Haz 2020
Ingilizce
Kampüs

Bu program Japonya'nın hem modern öncesi hem de modern edebiyatını kapsar. Özgün dillerde yazılmış edebi eserlerin çalışılmasını ve edebi teoriye giriş içerir. Bu derece kendi ...

Devamını oku