Filter
Yüksek Lisans
Birleşik Krallık Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Birleşik Krallık'ta Dünya Tarihi Yüksek Lisans Dereceleri Araştır 2019/2020

Bir Yüksek Lisans başarıyla uzmanlık daha yüksek bir seviyeye göstermek bireylere verilen bir akademik derece olduğunu. Öğretti ve araştırma - Master iki ana türü vardır.

İngiltere Eğitim farklı hükümetlerin altında ayrı sistem olan İngiltere ülkelerinin her biri ile bir intikal konudur: Birleşik Krallık Hükümeti İngiltere sorumludur, ve İskoç Hükümeti, Galler Hükümeti ve Kuzey İrlanda Yönetim İskoçya sorumludur sırasıyla Galler ve Kuzey İrlanda,.

Birleşik Krallık'ta Dünya Tarihi Top Yüksek Lisans Programları 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Dünya Tarihi, Birleşik Krallık

University of St Andrews

Bu ders yeni ulusötesi bakış açılarını ve geçmişi zaman ve mekandaki ölçeğin açıkça takdir edilmesiyle görmenin yollarını tanıtır. Öğrenciler küresel ticaret, ağların gel ... [+]

Bu ders yeni ulusötesi bakış açılarını ve geçmişi zaman ve mekandaki ölçeğin açıkça takdir edilmesiyle görmenin yollarını tanıtır. Öğrenciler küresel ticaret, ağların gelişimi, karşılaştırmalı tarih ve kültürlerarası buluşmalar üzerine bir dizi yaklaşım araştırıyorlar.

Ulusötesi, Küresel ve Mekansal Tarih'teki MLitt, Tarih Okulu'nda Ulusötesi ve Mekansal Tarih Enstitüsü (ITSH) tarafından yürütülen bir lisansüstü programdır.

ÖnemliBu program, mekansal tarihin doğası, mekân temsili, manzara, zihinsel haritalar, mekansal uygulamalar ve hafızanın topografyası çalışmalarını içeren eşsiz bir giriş sağlar.Bu program yeni ulusötesi bakış açılarını ve geçmişi zaman ve mekandaki ölçeğin açıkça takdir edilmesiyle görmenin yollarını tanıtır.Öğrenciler şehirler merkezine, merkezlere, transferlere ve seyahatlere, fikirlerin dolaşımına ve halkların göçüne yaklaşımları keşfedecekler.Öğrenciler, küresel ticaret, ağların gelişimi, karşılaştırmalı tarih ve kültürlerarası buluşmalar üzerine bir dizi yaklaşım keşfedecekler.Öğrenciler, haritalandırma, coğrafi analiz ve sosyal ağların incelenmesi ve metinsel olmayan kaynakların kullanımı ve çeviri ve çok dilli arşivlerin zorluklarının üstesinden gelme becerileri için güçlü araçlarda yeterlilik kazanacaklar.Öğretim biçimi... [-]
Birleşik Krallık Saint Andrews
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku