Filter
Yüksek Lisans
İspanya Madrid Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

in Madrid İspanya'da Danışmanlık Yüksek Lisans Programları Karşılaştır 2019/2020

Yüksek lisans derecesi lisansüstü programlarda ilk seviyedir ve lisans eğitiminizi aldıktan sonra katılabilirsiniz. Yüksek lisans derecesi almak genelde iki yıllık full time eğitim gerektirir, bu bir dönemde 36 dan 54 krediye kadar değişebilmektedir.  

Başkalarının yaşamlarında olumlu değişiklikler yapmalarına yardımcı olmak isteyen öğrenciler, danışmalık okumak isteyebilirler. Tipik olarak programlar, dinleme ve empati becerilerinin geliştirilmesine yardımcı olur ve davranışsal ve bilişsel değişiklikler yapmak için gelişimsel ve psikolojik ilkelerin nasıl uygulanacağını öğretir.

İspanya (İspanyolca: España) Akdeniz'in batı ucunda Portekiz ile İber Yarımadası paylaşımı farklı bir ülkedir. İspanya onun dostu sakinleri ve rahat yaşam tarzı nedeniyle Avrupa'da egzotik bir ülke olarak kabul edilir. İspanya'da Üniversite dersleri için normal süresi 6 olan Tıp ve çift derece, hariç, 4 yıldır. Madrid ve Barcelona iyi mutfağı, canlı gece hayatı ve dünyaca ünlü folklor ve festivaller için dünya çapında şehirler bilinmektedir.

Madrid Şehir İspanya'nın başkenti. Bu 3 milyon sakinleri ile bir metropol alandır. Bu yıllık boğa güreşi olay ev sahipliği Las Ventas adlı bir arena vardır. Kentte çok sayıda kamu ve özel üniversite bulunmaktadır.

in Madrid İspanya'da Danışmanlık Yüksek Lisans Programları Okullarla Direkt İletişime Geçin 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Danışmanlık, Madrid

Dereceler
Konum
İspanya
Madrid
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
Universidad Pontificia Comillas

Bu program, kendi alanlarında sistemik müdahalelere bir uzmanlık elde etmek için bireyler, çiftler ve aileleri etkileyen ilişkisel sorunları anlamada ilgilenenler diliyor ... [+]

Sistemik Aile Terapisi Yüksek Lisans

Genel Sağlık Psikolog mesleğin düzenlenmesi (Halk Sağlığı Ekim sağlık sektöründeki psikolojisi kuruluşuna ilişkin 2011 Genel Hukuk Yedinci ek karşılığın) sonucunda, isteyen öğrencilerin bir tıbbi veya klinik ortamda psikoloji uygulama gerekir mesleki eğitim yüksek lisans (Mpgs) tamamlamak veya Klinik Psikoloji Psikolog Uzman Derecesi (PIR) ile uzmanım. Her iki seçenek de, klinik ve tıbbi psikolog mesleği genel konularda tam ve kapsamlı eğitim sunuyoruz, ancak birçok öğrenci de çocukları, gençleri, çiftler ve aileleri ile terapötik müdahale daha spesifik ve derin hazırlık istiyorum.

Sistemik müdahale sürekli ilişkiler ve etkileşimler sistemini gelişen bir parçası olarak insan tanır. duygusal, psikolojik, davranışsal, uyum ya da ilişki sorunları ile çocuklar veya yetişkinler için müdahaleler yapabilmek için, hesaba bireysel ve onlar bir parçasını oluşturan farklı sistemler arasında karşılıklı etkisini alır geniş bir bakış, olması esastır veya problem olduğunu olduğunu. Bu akım, vs. ortağı ya da aile, menşe aile ve geniş aile, eğitim veya çalışma ortamı, sağlık ya da sosyal hizmetler bağlamında olabilir... [-]

İspanya Madrid
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku