TOP-MASTERSDEGREE

İspanya'da Danışmanlık Yüksek Lisans Dereceleri Hepsini İncele 2019/2020

Bir ana 'derecesi yüksek lisans akademik derecesidir. Bir zaten bir ana 'ın programına başvurabilmek için bir lisans derecesine sahip olmalıdır. En yüksek s tez veya araştırma kağıt 'nin lisans programı öğrencileri bir ana tamamlamak için gerektirir'.

Danışmanlık eğitimi alan öğrenciler, akademik, zihinsel sağlık ve daha birçok alanda çeşitli kariyerlere hazırlanabilirler. Genel olarak sınıf dersleri, kişilik değerlendirmesi, davranışın sosyal ve kültürel temelleri, etik ve mesleki standartlar, krize müdahale, psikopatoloji, aile terapisi ve bilişsel davranışlar gibi konuları içermektedir.

İspanya (İspanyolca: España) Akdeniz'in batı ucunda Portekiz ile İber Yarımadası paylaşımı farklı bir ülkedir. İspanya onun dostu sakinleri ve rahat yaşam tarzı nedeniyle Avrupa'da egzotik bir ülke olarak kabul edilir. İspanya'da Üniversite dersleri için normal süresi 6 olan Tıp ve çift derece, hariç, 4 yıldır. Madrid ve Barcelona iyi mutfağı, canlı gece hayatı ve dünyaca ünlü folklor ve festivaller için dünya çapında şehirler bilinmektedir.

İspanya'da Danışmanlık En iyi Lisansüstü Eğitimler 2019/2020

3 Sonuçlar Danışmanlık, İspanya Filter

Sistemik aile terapisi yüksek lisans

Universidad Pontificia Comillas
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste İspanya Madrid

Bu program, kendi alanlarında sistemik müdahalelere bir uzmanlık elde etmek için bireyler, çiftler ve aileleri etkileyen ilişkisel sorunları anlamada ilgilenenler diliyorum Resmi Master Genel Sağlık Psikoloji Lisans, yanı sıra diğer psikolog veya doktorların yönelik çalışma psikolog hedefleniyor toplumsal bağlamda.

Istihdam ve sosyal arabuluculuk Yüksek Lisans uzman

Divulgazione Dinamica
e-Öğrenme Yarı zamanlı 900 saat Eylül 2019 İspanya Seville

İstihdam ve Sosyal Arabuluculuk Master Uzman tek bir akreditasyon iki başlık (Uzman, Master) oluşur.Bu başlık iki alana başvurmak

Müdahale ve aile arabuluculuk yüksek lisans

Jaume I University (Universitat Jaume I)
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Eylül 2019 İspanya Castellón de la Plana

Bu hayatı boyunca insanların gelişim süreçlerini desteklemek, bilimsel araştırmaya dayalı önleyici stratejilerin ve müdahale-arabuluculuk ailesinin kullanımı yoluyla bilgi, beceri ve tutum kazanılması odaklanmış bir usta çeşitli çevrelerde, geçiş durumları, stres, güvenlik açığı, suistimal ve / veya risk konvansiyonel veya sıradışı bir aile.