TOP-MASTERSDEGREE

Avrupa Danışmanlık Yüksek Lisans Programları Bul 2019/2020

Yüksek lisans derecesi lisansüstü programlarda ilk seviyedir ve lisans eğitiminizi aldıktan sonra katılabilirsiniz. Yüksek lisans derecesi almak genelde iki yıllık full time eğitim gerektirir, bu bir dönemde 36 dan 54 krediye kadar değişebilmektedir.  

Kamuoyuna gerçekten yardımcı olabileceğiniz ve yaşamlarını iyileştirebileceğiniz tatmin edici bir kariyer mi arıyorsunuz? Fakülte gözetimi ve rehberlik danışmanlığı altında birinci elden deneyim elde ederek klinik ortamlarda çalışabilirsiniz.

Toplamda, Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora düzeyinde geniş bir kurs yelpazesi sunan Avrupa'da 4000 Yükseköğretim Kurumları orada bulunmaktadır. Kendi lisans programlarının en azından bazıları için eğitim dili olarak İngilizce sunan bu kuruluşların daha fazla ile, Avrupa'daki üniversiteler şimdi her zamankinden daha yüksek kalitede. Avrupa'daki üniversiteler, meslek bugünün küresel talep ihtiyaçlarını karşılayan bilginin bir ders vermek için bir dost yabancı öğrencilere hoş geldiniz ve sunuyoruz.

Avrupa Danışmanlık Yüksek Lisans Programları Hepsini İncele 2019/2020

6 Sonuçlar Danışmanlık, Avrupa Filter

Sistemik aile terapisi yüksek lisans

Universidad Pontificia Comillas
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste İspanya Madrid

Bu program, kendi alanlarında sistemik müdahalelere bir uzmanlık elde etmek için bireyler, çiftler ve aileleri etkileyen ilişkisel sorunları anlamada ilgilenenler diliyorum Resmi Master Genel Sağlık Psikoloji Lisans, yanı sıra diğer psikolog veya doktorların yönelik çalışma psikolog hedefleniyor toplumsal bağlamda.

Kariyer rehberlik ve danışmanlık master

European University Cyprus
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı 18 aylar Eylül 2019 Kıbrıs Cumhuriyeti Nicosia + 1 daha

Program kariyer planlaması, mesleki ve eğitsel rehberlik bireylerin yardımcı olacak nitelikli bilim adamları hazırlamak için bilimsel bilginin yüksek düzeyde sağlamak ve kariyer gelişimi ve büyüme hedeflemektedir.

Istihdam ve sosyal arabuluculuk Yüksek Lisans uzman

Divulgazione Dinamica
e-Öğrenme Yarı zamanlı 900 saat Eylül 2019 İspanya Seville

İstihdam ve Sosyal Arabuluculuk Master Uzman tek bir akreditasyon iki başlık (Uzman, Master) oluşur.Bu başlık iki alana başvurmak

Müdahale ve aile arabuluculuk yüksek lisans

Jaume I University (Universitat Jaume I)
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Eylül 2019 İspanya Castellón de la Plana

Bu hayatı boyunca insanların gelişim süreçlerini desteklemek, bilimsel araştırmaya dayalı önleyici stratejilerin ve müdahale-arabuluculuk ailesinin kullanımı yoluyla bilgi, beceri ve tutum kazanılması odaklanmış bir usta çeşitli çevrelerde, geçiş durumları, stres, güvenlik açığı, suistimal ve / veya risk konvansiyonel veya sıradışı bir aile.

Kariyer Danışmanları için Eğitimde Usta

Rezekne University of Applied Sciences
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Şubat 2020 Letonya Rēzekne

İleri düzey mesleki çalışmalar, eğitim bilimi ve danışmanlığında öğrencilerin yetkinliklerini arttırır.

Psikoloji Yüksek Lisans, Danışmanlık Psikolojisinde Önem

Webster Leiden Campus- Webster University USA
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Hollanda Leiden Çin Halk Cumhuriyeti Shanghai İsviçre Geneva Beijing Birleşik Krallık London + 7 daha

Danışmanlık psikolojisi programında vurgu ile Psikoloji Yüksek Lisans'ın misyonu, akademik ve deneyimsel öğrenme yoluyla danışmanlık psikolojisi konusunda yetkin olmak için gerekli bilgi ve becerileri katılımcılara sağlamaktır.