Filter
Yüksek Lisans
Hollanda Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Hollanda'da Danışmanlık Yüksek Lisans Programları Hepsini İncele 2019/2020

Bir ana 'derecesi yüksek lisans akademik derecesidir. Bir zaten bir ana 'ın programına başvurabilmek için bir lisans derecesine sahip olmalıdır. En yüksek s tez veya araştırma kağıt 'nin lisans programı öğrencileri bir ana tamamlamak için gerektirir'.

Kamuoyuna gerçekten yardımcı olabileceğiniz ve yaşamlarını iyileştirebileceğiniz tatmin edici bir kariyer mi arıyorsunuz? Fakülte gözetimi ve rehberlik danışmanlığı altında birinci elden deneyim elde ederek klinik ortamlarda çalışabilirsiniz.

Hollanda Kuzey-Batı Avrupa'da on iki il ve Karayipler'de üç adadan oluşan Hollanda, Kraliyeti bir kurucu ülke. İngilizce konuşan öğrenciler uygun dersler bulma herhangi bir sorun olacaktır. Hollanda'da üniversitelere başvuran uluslararası öğrenciler için çeşitli burs mevcuttur.

Hollanda'da Danışmanlık En iyi Yüksek Lisans Programları 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Danışmanlık, Hollanda

Webster Leiden Campus- Webster University USA

Danışmanlık psikolojisi programında vurgu ile Psikoloji Yüksek Lisans'ın misyonu, akademik ve deneyimsel öğrenme yoluyla danışmanlık psikolojisi konusunda yetkin olmak iç ... [+]

Danışmanlık psikolojisi programında vurgu ile Psikoloji Yüksek Lisans'ın misyonu, akademik ve deneyimsel öğrenme yoluyla danışmanlık psikolojisi konusunda yetkin olmak için gerekli bilgi ve becerileri katılımcılara sağlamaktır.

Program danışmanlık psikolojisi teorisi ve pratiğini iyi bilen, sosyal bilim araştırmalarının yetkin tüketicileri ve yaratıcı üreticileri olan, psikolojik danışma pratiğinde uzman olan ve kültürlere, değerleri değerlendirebilecek etik ve duyarlı psikologları eğitmeyi amaçlamaktadır. , ve çeşitli müşterilerin dünyaları.

Araştırma ve uygulamayı birbirine bağımlı ve karşılıklı destekleyici olarak gören Psikoloji Danışmanlığı, danışmanlık psikolojisi programına ağırlık vererek bilim insanı-uygulayıcı eğitim modeli üzerine kuruludur.... [-]

Hollanda Leiden
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku