MASTERSTUDIES

Hollanda'da Danışmanlık Yüksek Lisans Programları Hepsini İncele 2020

Bir ana 'derecesi yüksek lisans akademik derecesidir. Bir zaten bir ana 'ın programına başvurabilmek için bir lisans derecesine sahip olmalıdır. En yüksek s tez veya araştırma kağıt 'nin lisans programı öğrencileri bir ana tamamlamak için gerektirir'.

Kamuoyuna gerçekten yardımcı olabileceğiniz ve yaşamlarını iyileştirebileceğiniz tatmin edici bir kariyer mi arıyorsunuz? Fakülte gözetimi ve rehberlik danışmanlığı altında birinci elden deneyim elde ederek klinik ortamlarda çalışabilirsiniz.

Hollanda Kuzey-Batı Avrupa'da on iki il ve Karayipler'de üç adadan oluşan Hollanda, Kraliyeti bir kurucu ülke. İngilizce konuşan öğrenciler uygun dersler bulma herhangi bir sorun olacaktır. Hollanda'da üniversitelere başvuran uluslararası öğrenciler için çeşitli burs mevcuttur.

Hollanda'da Danışmanlık En iyi Yüksek Lisans Programları 2020

2 Sonuçlar Danışmanlık, Hollanda Filter

Psikoloji Yüksek Lisans, Danışmanlık Psikolojisinde Önem

Webster Leiden Campus- Webster University USA
Yönetici Kursları
Mar 2020
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Danışmanlık psikolojisi programında vurgu ile Psikoloji Yüksek Lisans'ın misyonu, akademik ve deneyimsel öğrenme yoluyla danışmanlık psikolojisi konusunda yetkin olmak için ge ...

Devamını oku

Gençlik Çalışmaları Yüksek Lisans

Utrecht University
MSc
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Bu yüksek lisans programı gençlik araştırması, gençlik refahı ve gençlik politikası alanında bir kariyer için hazırlar. Gençlik konularında, akademik becerileriniz ve yetkinli ...

Devamını oku