TOP-MASTERSDEGREE

Danışmanlık 20 Yüksek Lisans Programları Karşılaştır

Danışmanlık ve böylece başkalarına yardım etmek, belirli konular hakkında görüşlerini dinlemek ve paylaşmak için onların iletişim becerileri ve yetenek geliştirme isteyen birçok kişiye hitap edecek bir konudur. Danışmanlık Rehberlik herhangi bir yüksek lisans avantajı dışında, yeni konular ve mastering yeni beceriler öğrencilere tanıtan bir ders öğrencilerin kendi doğal yetenekleri bir mesleki eğitim ve ödüllendirici bir kariyer haline dönüştürmede yardımcı olur.

Temelde, Danışmanlık dar uzmanlık içine dallanma, Psikoloji ve Sosyoloji bağlı; örnek Kariyer Danışmanlığı, İlişki Danışmanlığı, Ruh Sağlığı Danışmanlık, Ekolojik Danışmanlık işleri ve sosyal hizmetler. Ödüllendirici bir kariyer ve kariyer vaat sonuçları bu eğitim özel bir bonus olarak sayılabilir. Danışmanlık mezunları ilişkileri kuruluşların danışma, eğitim, toplumsal refah merkezleri ve hatta özel bir uygulama gibi ayarları geniş bir yelpazede, açıktır.

Gelecekteki kariyer yolunda adım atın ve danışma programları hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki linkleri takip ederek!

20 Sonuçlar Danışmanlık Filter

Rehabilitasyon Danışmanlığı Yüksek Lisans Derecesi

University of Puerto Rico - Río Piedras
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 5 - 7 dönem Bilgi iste Porto Riko San Juan + 1 daha

Rehabilitasyon Danışmanlığı Yüksek Lisans Programı, Porto Riko ve Karayipler'deki ilk yüksek lisans programıdır ve rehabilitasyon danışmanlığı alanında nitelikli profesyonelleri eğitmek, insanlara yardımcı olmak için gerekli bilgi, beceri, duyarlılık ve etik davranışı sağlamaktır. engelleri ve toplumla bütünleşmelerini engeller. Okul ayrıca engelli kişilerle ilgili kamu yararına ve rehabilitasyon danışmanlığı profesyonellerine danışmanlık ve rehberlik etme sorumluluğuna sahiptir.

MA Okul Danışmanlığı

University of San Francisco - School of Education
Kampüs Tam zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri San Francisco

Okul Danışmanlığı programı, eğitim ortamlarında çocukların, gençlerin ve genç yetişkinlerin sosyal, duygusal ve akademik ihtiyaçlarını karşılamak için danışmanlar hazırlamak için benzersiz, yenilikçi bir eğitim programıdır.

Kariyer rehberlik ve danışmanlık master

European University Cyprus
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı 18 aylar Eylül 2019 Kıbrıs Cumhuriyeti Nicosia + 1 daha

Program kariyer planlaması, mesleki ve eğitsel rehberlik bireylerin yardımcı olacak nitelikli bilim adamları hazırlamak için bilimsel bilginin yüksek düzeyde sağlamak ve kariyer gelişimi ve büyüme hedeflemektedir.

Danışmanlık Yüksek Lisans (Monash Üniversitesi)

Kaplan Singapore
Kampüs Yarı zamanlı 12 - 18 aylar Ekim 2019 Singapur Singapore

Eğitim Fakültesi'nde Danışmanlık Yüksek Lisansı, rehberliğe ilgi duyanlara yönelik beceri temelli bir derstir. Profesyonel danışman / psikolog olarak çalışan geniş deneyime sahip akademisyenler tarafından öğretilmektedir. Giriş seviyesine bağlı olarak yarı zamanlı bir çalışma olarak 12 ay, 18 ay veya 24 ay içinde tamamlanabilir.

Danışmanlık Ustası

Queensland University of Technology
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Şubat 2020 Avustralya Kelvin Grove

Bu ders profesyonellere danışmanlıkta ileri bilgi ve becerileri edinme fırsatı sunar. Kurs öğrenme, birçok profesyonel ortama uygulanabilir ve bu programdaki öğrenciler hemşirelik, eğitim, toplum sanatları, adalet, insan hizmetleri ve diğer yardımcı sağlık geçmişlerinden gelir.

Danışmanlık Psikolojisi Sanatında Yüksek Lisans, Topluluk Ruh Sağlığı Alanında Konsantrasyon

California Institute of Integral Studies
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri San Francisco

Programımız, kamu ve toplum ruh sağlığı ortamlarında zihinsel sağlık sağlayıcıları olarak çalışmak için gerekli uzmanlık becerileri konusunda usta düzeydeki klinisyenleri eğitir.

Profesyonel Danışmanlık Ustası

Monash University Malaysia
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 4 yıl Bilgi iste Malezya Subang Jaya + 1 daha

Monash University Malaysia Profesyonel Danışmanlık Yüksek Lisansı, danışmanlığa ilgi duyanlara yönelik beceri temelli bir kurstur.

Danışmanlığın usta

The University of Waikato
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Yeni Zelanda Hamilton

Master Danışma uluslararası ünlü danışmanlık derece. anlatı terapide tamamen bir program tanıtmak için birinci derecede olarak tanınmış, bu inşacı teoriler iyi topraklı mesleki becerilerini geliştirmek için bir fırsattır.

Hristiyan Danışmanlığı Ustası (Online)

Christian Leadership University
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Cheektowaga

Sadece “Hristiyan perspektifi” olan bir Hristiyan Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans programından memnun musunuz, yoksa Tanrı’nın dönüşüm gücünü gösterme kabiliyetine ve kırılmış ve ıstırabının Sesini hayat veren sözlerini duymasını sağlamak için açlık duyuyor musunuz? doğrudan kalplerine rahatlık mı veriyorsunuz? Kökten farklı bir Hristiyan Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans programını mı arıyorsunuz? Akılcı zihni ortadan kaldıran ve Harika Danışmanı gelip bu acı dolu düşünceleri, resimleri ve hatıraları pozitif olanlarla değiştirmeye davet eden bir program mı? Öyleyse, tam olarak aradığınız şey, Christian Leadership University Hristiyan Psikolojik Danışmanlık alanında bir Yüksek Lisans derecesi.

Psikoloji Yüksek Lisans, Danışmanlık Psikolojisinde Önem

Webster Leiden Campus- Webster University USA
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Hollanda Leiden Çin Halk Cumhuriyeti Shanghai İsviçre Geneva Beijing Birleşik Krallık London + 7 daha

Danışmanlık psikolojisi programında vurgu ile Psikoloji Yüksek Lisans'ın misyonu, akademik ve deneyimsel öğrenme yoluyla danışmanlık psikolojisi konusunda yetkin olmak için gerekli bilgi ve becerileri katılımcılara sağlamaktır.

Kariyer Danışmanları için Eğitimde Usta

Rezekne University of Applied Sciences
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Şubat 2020 Letonya Rēzekne

İleri düzey mesleki çalışmalar, eğitim bilimi ve danışmanlığında öğrencilerin yetkinliklerini arttırır.

Müdahale ve aile arabuluculuk yüksek lisans

Jaume I University (Universitat Jaume I)
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Eylül 2019 İspanya Castellón de la Plana

Bu hayatı boyunca insanların gelişim süreçlerini desteklemek, bilimsel araştırmaya dayalı önleyici stratejilerin ve müdahale-arabuluculuk ailesinin kullanımı yoluyla bilgi, beceri ve tutum kazanılması odaklanmış bir usta çeşitli çevrelerde, geçiş durumları, stres, güvenlik açığı, suistimal ve / veya risk konvansiyonel veya sıradışı bir aile.

Okul danışmanlığı masterı

Plymouth State University
Kampüs Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Plymouth

Okul Danışmanlığı'ndaki MEd, öğrencileri K-12 Sertifikalı Profesyonel Okul Danışmanları olarak görev yapmaya hazırlamak için tasarlanmıştır. Bu program New Hampshire Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış ve okul (rehberlik) danışmanlığında New Hampshire sertifikasına götürülmüştür. PSU'nun okul danışma programı, ulusal olarak Danışma ve İlgili Eğitim Programlarının Akreditasyonu Konseyi (CACREP) tarafından akredite edilmiştir. New Hampshire'da bu prestijli akreditasyonu yapmak için yapılan tek okul danışmanlık programıdır. Öğrenciler, lisans almadan önce üstlenilmesi gereken önemli lisans sonrası gereksinimlerin bulunduğunu dikkate almalıdır.

Evlilik ve aile terapisi ustası

The King's University
Kampüs Tam zamanlı 60 saat Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Southlake

Bu derece sistemik bakış açısıyla avukatı bireyler, çiftler ve aileleri etik öğrencilere hazırlamak istiyor;

Rehberlik ve danışmanlık master

Laikipia University
Kampüs Tam zamanlı Ocak 2020 Kenya Nyahururu

Laikipia Üniversitesi Eğitim Okul yüksek kalibreli öğretmenler, eğitmenler ve öğretim elemanı üretmek için kaliteli öğretmen eğitim programları sunmak için çalışmaktadır.