TOP-MASTERSDEGREE.COM

Avrupa Dijital Beşeri Bilimler Yüksek Lisans Programları Bul 2019/2020

Bir master sürecinde ustalık yüksek seviyede gösterirken veya profesyonel çalışma alanının belirli bir alanda lisansüstü düzeydeki bir çalışmayı tamamlayan öğrencilere verilir.

Önde gelen araştırma kurumları küçük, öğretim odaklı üniversitelere Avrupa'da dört binden fazla yüksek eğitim kurumları vardır. Avrupa kendisini Kuzey Kutup Dairesi gelen Afrika kıyılarına ulaşan, kadar diğer kıtalarda farklı değildir.

Avrupa Dijital Beşeri Bilimler Yüksek Lisans Dereceleri İncele 2019/2020

2 Sonuçlar Dijital Beşeri Bilimler, Avrupa Filter

Nadir Kitaplar ve Dijital Beşeri Bilimler Yüksek Lisans

University Bourgogne Franche-Comté (UBFC)
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Fransa Besançon

Nadir Kitap Dijital Beşeri Bilimler yüksek lisans derecesi, nadir ve ilk kitaplarda kitap ticaretinde ya da nadir kitap koruma ve dijitalleştirmede çalışma kapasitesini sağlamak ve dijitalleşmeyi denetlemeye olanak sağlayan dijital beşeri bilimler uzmanlığı ile yüksek düzeyde yeterlilik sağlamayı amaçlamaktadır. çevrimiçi erişilebilirlik ve diğerleri arasında 3D animasyon projeleri.

Dijital Beşeri Bilimler ve Dijital Bilgi (DHDK) Yüksek Lisans

University of Bologna
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste İtalya Bologna

Dijital Beşeri Bilimler ve Sayısal Bilgi (DHDK) 'daki uluslararası lisans programı, beşeri bilimler ile bilgi ve bilginin temsili ve işlenmesi bilimleri arasındaki yakın bağlantıları teşvik etmek için tasarlanmış bir disiplinler arası müfredat sunar.