TOP-MASTERSDEGREE.COM

Dijital Beşeri Bilimler 3 Yüksek Lisans Programları Karşılaştır

Bir Yüksek Lisans ya belirli bir soruyu anlayış ilerletmek ya da önceki lisans derecesi kazanmıştır becerilerini kullanarak tamamen farklı bir şekilde çıkarmak için fırsat verir.

Okullarla Direkt İletişime Geçin - Dijital Beşeri Bilimler 3 Yüksek Lisanslar Karşılaştır 2019/2020

3 Sonuçlar Dijital Beşeri Bilimler Filter

Nadir Kitaplar ve Dijital Beşeri Bilimler Yüksek Lisans

University Bourgogne Franche-Comté (UBFC)
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Fransa Besançon

Nadir Kitap Dijital Beşeri Bilimler yüksek lisans derecesi, nadir ve ilk kitaplarda kitap ticaretinde ya da nadir kitap koruma ve dijitalleştirmede çalışma kapasitesini sağlamak ve dijitalleşmeyi denetlemeye olanak sağlayan dijital beşeri bilimler uzmanlığı ile yüksek düzeyde yeterlilik sağlamayı amaçlamaktadır. çevrimiçi erişilebilirlik ve diğerleri arasında 3D animasyon projeleri.

Dijital Beşeri Bilimler ve Dijital Bilgi (DHDK) Yüksek Lisans

University of Bologna
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste İtalya Bologna

Dijital Beşeri Bilimler ve Sayısal Bilgi (DHDK) 'daki uluslararası lisans programı, beşeri bilimler ile bilgi ve bilginin temsili ve işlenmesi bilimleri arasındaki yakın bağlantıları teşvik etmek için tasarlanmış bir disiplinler arası müfredat sunar.

Dijital Beşeri Bilimler alanında Yüksek Lisans

Tecnológico de Monterrey - ITESM
e-Öğrenme Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2020 Meksika Monterrey

Teknoloji ve beşeri bilimler arasında eleştirel bir bakış açısı ve insan anlayışı ile bağlantı kurabilen profesyoneller yetiştirmek; toplum ve dijital dünya arasında disiplinlerarası, sorumlu ve etik diyaloglar oluşturmak; kültürel miras projeleri, sosyal ağlarda trend analizi ve yaratıcı girişimcilik projeleri oluşturun.