Yarı zamanlı Yüksek Lisans içinde Dijital medya İspanya'da

Bul Yarı zamanlı Yüksek Lisans Dereceleri içinde Dijital medya İspanya'da 2019

Dijital medya

Bir Yüksek Lisans başarıyla uzmanlık daha yüksek bir seviyeye göstermek bireylere verilen bir akademik derece olduğunu. Öğretti ve araştırma - Master iki ana türü vardır.

Dijital ortam temel bilgi ve tecrübe öğrencilere dijital medya alanında kariyer bulmak gerekiyor sağlayabilir bir derece konsantrasyonu. bir dijital medya programına girerek, öğrenciler, özgün, yenilikçi ve yaratıcı dijital medya içeriği oluşturmak için gerekli becerileri kazandırmak olabilir.

İspanya (İspanyolca: España) Akdeniz'in batı ucunda Portekiz ile İber Yarımadası paylaşımı farklı bir ülkedir. İspanya onun dostu sakinleri ve rahat yaşam tarzı nedeniyle Avrupa'da egzotik bir ülke olarak kabul edilir. İspanya'da Üniversite dersleri için normal süresi 6 olan Tıp ve çift derece, hariç, 4 yıldır. Madrid ve Barcelona iyi mutfağı, canlı gece hayatı ve dünyaca ünlü folklor ve festivaller için dünya çapında şehirler bilinmektedir.

Yarı zamanlı Yüksek Lisans Programı içinde Dijital medya İspanya'da

Devamını oku

Dijital ürünler ve hizmetler tasarlamak için üniversite ana kullanıcı deneyimi *

ESNE - Escuela Universitaria de Diseño, Inovación y Tecnología
Kampüs Yarı zamanlı 10 ay October 2019 İspanya Madrid

Kullanıcı Deneyimi ve Ürün Tasarımı Dijital Hizmetler Master dijital içerik ve kullanılabilirlik uzmanları sektöründe en çok aranan disiplinlerden biri nitelikli istiyor. Esne ve Telefónica I + D, kullanıcı deneyimi ekipleri (UX) oluşturulmasında öncü ortaklaşa eğitime olan profesyoneller için artan talebe cevap vermek istiyor hangi ile Master yapısı ve programı geliştirdik UX belirli. [+]

* Doğrulama bekleniyor

Kullanıcı Deneyimi ve Ürün Tasarımı Dijital Hizmetler Master dijital içerik ve kullanılabilirlik uzmanları sektöründe en çok aranan disiplinlerden biri nitelikli istiyor. Esne ve Telefonica Ar-Ge, Kullanıcı deneyimi (UX) ekipleri oluşturulması bir öncü ortaklaşa bu UX özel eğitim uzmanları için artan talebe cevap vermek istiyor hangi ile Master yapısı ve programı geliştirdik.

Bu Master tasarımcıları ve araştırmacılar kullanıcıları, yanı sıra mühendisler, bilgisayar ya da pazarlamacılar öncelikle hedefleniyor. aktif katılımı teşvik eden yenilikçi ve pratik bir metodoloji ile multidisipliner ekipler farklı meslek açılardan kullanıcı deneyimini derinleştirmek ortak bir proje geliştirmek amacıyla, farklı profiller karıştırılmasıyla yaratılmıştır.... [-]