Yarı zamanlı Yüksek Lisans Derece içinde Dijital medya Almanya'da

İncele Yarı zamanlı Yüksek Lisans Dereceleri içinde Dijital medya Almanya'da 2019

Dijital medya

Bir Masters faydaları kazanç potansiyeli geliştirmek ötesine. Onlar size gelişimini hızlandırmak için kişisel ve mesleki beceri ile sağlayabilir. Onlar da eş kendinizi farklılaştırmak için bir fırsattır, birçoğu benzer bir düzey ve lisans niteliklere sahip olacak.

Yenilikler, keşif teknolojileri ve değişen kullanıcı tutum çekici dijital içerik oluşturmak için son araçları ve teknikleri uygulayabilirsiniz medya çalışanları için iletişim manzara-yakıt çağrı yeniden tanımlıyor.

Almanya, Almanya resmi Federal Cumhuriyeti, Batı-Orta Avrupa'da federal bir parlamenter cumhuriyettir. Ülkenin 16 devletler ve sermaye oluşur ve en büyük şehri Berlin olduğunu.

Yarı zamanlı Yüksek Lisans Programı içinde Dijital medya Almanya'da

Devamını oku

Dijital Medya İşinde Usta

Macromedia University of Applied Sciences
Kampüs Yarı zamanlı 3 - 4 dönem March 2019 Almanya Munich Berlin + 1 daha

Bu program sayesinde öğrenciler, disiplinlerarası ve uluslararası bir ortamda uzmanlaşmış modüller ve uygulama projeleri aracılığıyla dijital medya alanında uzmanlık kazanırlar. [+]

Dijital Çağda başarılı bir gezgin olmak ister misiniz?

Tıpkı diğer endüstriler gibi, medya endüstrisi de tam teşekküllü dijital oluyor. Dijital medyanın büyümesi büyüme, yenilik ve gelişmiş müşteri hizmetleri için yeni fırsatlar doğurdu. Bu yeni beklentiler nasıl tamamlanabilir? Medya işletmeleri dijitalleşmeden nasıl yararlanabilir ve yenilikçi ürünler ve çözümler üretebilir? Bu sorular Dijital Medya İşletmesinde Yüksek Lisans programının odak noktasıdır.

Bugün iletişim dijital medya tarafından yönetiliyor. Ancak sadece etkilenen iletişim değil. Nasıl çalışıyoruz, hizmetlerimizi nasıl yaşıyor ve tüketiyor da dijital medya ve teknolojiler tarafından giderek daha fazla karakterize ediliyor. Bu nedenle, sadece medya şirketlerinin ötesinde, dijital medyanın önemi her tür endüstride yüksektir. Dijital medyanın stratejik kullanımı, bugün her tür şirket için başarı için önemli bir unsur olabilir. Sosyal medya, şirketlerin müşterileri ile nasıl bağlantı kurduğunun ayrılmaz bir parçası haline geldi. Aynı zamanda, dijital uygulamalar, akıllı telefonlar ve Sanal Gerçeklik, daha önce hiç olmadığı gibi yeni iletişim noktaları ve servis noktaları olarak yükseliyor.... [-]