Filter
Yüksek Lisans
Avustralya Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

İncele Yarı zamanlı Yüksek Lisans Dereceleri içinde Dijital medya Avustralya'da 2019

Başarılı yüksek lisans yeterlilik elde etmek için, tek tek modülleri geçerek kredi bir dizi elde gerekir. En öğretti Masters Eğer yeterlilik elde etmek için almak ve geçmelidir çekirdek modüller bir numarası olacak. Araştırma Yüksek Lisans değerlendirilmesi tamamen tek bir tez modül ya da proje ile hemen hemen her zaman.

Dijital ortam programları dijital eğlence içeriği oluşturmak için teknoloji ile çalışmaktan zevk bireyler için ideal olabilir. dijital medya programının bir parçası olarak, öğrenciler bilgisayar yazılımı ve nasıl bir pazarlama aracı olarak dijital içerik kullanmak programı nasıl gelişmiş bilgisayar programları, nasıl kullanılacağını öğrenmek olabilir.   

Avustralya sadece 23 milyon bir topluluk olmasına rağmen dünyada yabancı öğrencilerin en büyük üçüncü numarası vardır. Bu güçlü akademik kimlik, ama Avustralya kurumlar gibi yüksek şehirler olarak sıralanır olduğunu anavatanı etrafında ev onları.

Yarı zamanlı Yüksek Lisans Programı içinde Dijital medya Avustralya'da

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Dijital medya, Avustralya

University of Technology Sydney

Dijital Bilgi Yönetimi Yüksek Lisans, dijital formatta giderek artan bilgi oluşturmak ve yönetmek bilgi uzmanları üretmek için tasarlanmış bir mafsallı programın bir parç ... [+]

Program, mezunların bilgi ve bilginin hem çevrimiçi hem de fiziksel dünyada bireyler ve gruplar tarafından nasıl oluşturulduğunu, temsil edildiğini, iletildiğini ve kullanıldığına dair derin ve teorik bilgi sahibi bir anlayışla donatır. Ayrıca, web siteleri ve dijital depolar gibi çevrimiçi bilgi kaynaklarını tasarlamak, oluşturmak ve yönetmek için gerekli teknik ve proje yönetimi becerilerini geliştirir. Öğrenciler, bilgi pratiğinde değişim için güncel konuları, eğilimleri, yenilikleri ve güçleri anlarlar; etik uygulama; mesleki bağlamlarda dürüstlük, titizlik, özgüven ve işbirliği ile çalışabilme yeteneği.

Programın mezunları, farklı ortamlardaki profesyonel uygulamalara uygun gelişmiş bilgi-işlem becerilerini, bilgi, değişim, yenilikler ve bilgi değişiminde güçlükler hakkında bilgi edinme, paylaşma ve kullanma yoluyla örgütsel amaçların nasıl elde edileceğinin anlaşılmasını sağlamıştır. Bilgi uygulamalarının yanı sıra, daha geniş politik, politik ve teknolojik bağlamlar, etik uygulama anlayışı ve mesleki bağlamlarda dürüstlük, titizlik, özgüven ve işbirliği ile çalışma yeteneği bağlamında yaratıcı, eleştirel, yansıtıcı problem çözme yeteneklerini ortaya koymuştur. profesyonel rollerinden ve hayat boyu öğrenmeye olan bağlılığından ve bir projenin planlanmasında ve uygulanmasında yetenekler sergilediler.... [-]

Avustralya Sydney
January 2020
Yarı zamanlı
1.5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku