Yarı zamanlı Yüksek Lisans Programı içinde Dijital medya Okyanusya

Top Yarı zamanlı Yüksek Lisans Programları içinde Dijital medya 2019 Okyanusya

Dijital medya

Başarılı yüksek lisans yeterlilik elde etmek için, tek tek modülleri geçerek kredi bir dizi elde gerekir. En öğretti Masters Eğer yeterlilik elde etmek için almak ve geçmelidir çekirdek modüller bir numarası olacak. Araştırma Yüksek Lisans değerlendirilmesi tamamen tek bir tez modül ya da proje ile hemen hemen her zaman.

Yenilikler, keşif teknolojileri ve değişen kullanıcı tutum çekici dijital içerik oluşturmak için son araçları ve teknikleri uygulayabilirsiniz medya çalışanları için iletişim manzara-yakıt çağrı yeniden tanımlıyor.

Ayrıca Oceanica olarak bilinen Okyanusya tropikal Pasifik Okyanusu. [4] üç Melanezya, Mikronezya alt bölgeler ve Polinezyası ve Okyanusya aralığı neyin Görüşleri [5], daha geniş, tüm dar bölgenin adaları merkezli bir bölgedir Asya ve Avustralya ve Malay Takımadaları da dahil olmak üzere Amerika, arasında.

Yüksek Lisans Derecesi Yarı zamanlı içinde Dijital medya Okyanusya

Devamını oku

Dijital bilgi yönetimi master

University of Technology Sydney
Kampüs Yarı zamanlı 1.5 yıl January 2019 Avustralya Sydney

Dijital Bilgi Yönetimi Master of Arts dijital formatlarda giderek bilgileri oluşturmak ve yönetmek mümkün bilgi profesyonelleri üretmek için tasarlanmış bir mafsallı programının bir parçasıdır. Ayrıca 21. yüzyılda her iki örgütün ve toplum için bilgi hizmetlerinin sunumunda için stratejiler ve uygulamalar inceler. [+]

Program bilgi ve bilgi, yaratılan temsil, tebliğ ve çevrimiçi ve fiziksel dünyada hem bireyler ve gruplar tarafından nasıl kullanıldığını derin, teorik haberdar anlayışı ile mezun donatıyor. Buna ek olarak, öğrenciler, tasarım, inşa ve bu tür web sitelerinin ve dijital depoları gibi online bilgi kaynaklarını yönetmek için gerekli teknik ve proje yönetimi becerilerini geliştirmek. Öğrenciler bilgi uygulamada değişiklik çağdaş konular, trendler, yenilikler ve güçlerin bir anlayış kazanmak; etik uygulama ve profesyonel bağlamlarda bütünlüğü, titizlik, kendine güven ve işbirliği ile faaliyet yeteneği.

Programın mezunları var: oluşturma, paylaşma ve bilgi ve bilgi uygulamalar değişim çağdaş konular, trendler, yenilikler ve kuvvetlerin knowledgean anlayış ile örgütsel hedeflere ulaşmak için nasıl farklı environmentsan anlayışında profesyonel uygulama için uygun kullanma becerileri gelişmiş bilgi gösterdi, yanı sıra daha geniş bir siyasi, politika ve etik uygulamaların teknolojik contextsan anlayış ve mesleki rolleri bağlamında profesyonel contextsdemonstrated yaratıcı, eleştirel, yansıtıcı problem çözme yetenekleri bütünlük, titizlik, kendine güven ve işbirliği ile faaliyet yeteneği gibi ve Yaşam boyu öğrenme için bir taahhüt, planlama yetenekleri ve bir projeyi hayata anddemonstrated.... [-]