Filter
Yüksek Lisans
Okyanusya Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Top Yarı zamanlı Yüksek Lisans Programları içinde Dijital medya 2019 Okyanusya

Başarılı yüksek lisans yeterlilik elde etmek için, tek tek modülleri geçerek kredi bir dizi elde gerekir. En öğretti Masters Eğer yeterlilik elde etmek için almak ve geçmelidir çekirdek modüller bir numarası olacak. Araştırma Yüksek Lisans değerlendirilmesi tamamen tek bir tez modül ya da proje ile hemen hemen her zaman.

Yenilikler, keşif teknolojileri ve değişen kullanıcı tutum çekici dijital içerik oluşturmak için son araçları ve teknikleri uygulayabilirsiniz medya çalışanları için iletişim manzara-yakıt çağrı yeniden tanımlıyor.

Ayrıca Oceanica olarak bilinen Okyanusya tropikal Pasifik Okyanusu. [4] üç Melanezya, Mikronezya alt bölgeler ve Polinezyası ve Okyanusya aralığı neyin Görüşleri [5], daha geniş, tüm dar bölgenin adaları merkezli bir bölgedir Asya ve Avustralya ve Malay Takımadaları da dahil olmak üzere Amerika, arasında.

Yüksek Lisans Derecesi Yarı zamanlı içinde Dijital medya Okyanusya

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Dijital medya, Okyanusya

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
University of Technology Sydney

Dijital Bilgi Yönetimi Yüksek Lisans, dijital formatta giderek artan bilgi oluşturmak ve yönetmek bilgi uzmanları üretmek için tasarlanmış bir mafsallı programın bir parç ... [+]

Program, mezunların bilgi ve bilginin hem çevrimiçi hem de fiziksel dünyada bireyler ve gruplar tarafından nasıl oluşturulduğunu, temsil edildiğini, iletildiğini ve kullanıldığına dair derin ve teorik bilgi sahibi bir anlayışla donatır. Ayrıca, web siteleri ve dijital depolar gibi çevrimiçi bilgi kaynaklarını tasarlamak, oluşturmak ve yönetmek için gerekli teknik ve proje yönetimi becerilerini geliştirir. Öğrenciler, bilgi pratiğinde değişim için güncel konuları, eğilimleri, yenilikleri ve güçleri anlarlar; etik uygulama; mesleki bağlamlarda dürüstlük, titizlik, özgüven ve işbirliği ile çalışabilme yeteneği.

Programın mezunları, farklı ortamlardaki profesyonel uygulamalara uygun gelişmiş bilgi-işlem becerilerini, bilgi, değişim, yenilikler ve bilgi değişiminde güçlükler hakkında bilgi edinme, paylaşma ve kullanma yoluyla örgütsel amaçların nasıl elde edileceğinin anlaşılmasını sağlamıştır. Bilgi uygulamalarının yanı sıra, daha geniş politik, politik ve teknolojik bağlamlar, etik uygulama anlayışı ve mesleki bağlamlarda dürüstlük, titizlik, özgüven ve işbirliği ile çalışma yeteneği bağlamında yaratıcı, eleştirel, yansıtıcı problem çözme yeteneklerini ortaya koymuştur. profesyonel rollerinden ve hayat boyu öğrenmeye olan bağlılığından ve bir projenin planlanmasında ve uygulanmasında yetenekler sergilediler.... [-]

Avustralya Sydney
January 2020
Yarı zamanlı
1.5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku