TOP-MASTERSDEGREE.COM

Asia Dilbilimi Yüksek Lisans Programları Bak 2019/2020

Bir Yüksek Lisans başarıyla uzmanlık daha yüksek bir seviyeye göstermek bireylere verilen bir akademik derece olduğunu. Öğretti ve araştırma - Master iki ana türü vardır.

Dilbilim insan dillerinin bilimsel olarak araştırılmasıdır. Bu alandaki öğrenciler mevcut insan dillerini birbiriyle karşılaştırarak dillerin içeriğini, yapısını ve anlamını inceler ve benzerlikler ve farklılıklar üzerinde odaklanırlar. Ses bilimi, semantik ve sözdizimi gibi alt dalları bulunmaktadır.

Asya öncelikle doğu ve kuzey yarımkürede yer alan dünyanın 'en büyük ve en kalabalık kıta vardır. Bu Dünya 'nin toplam yüzölçümünün% 8.7 kapsayan ve arazi% 30 oluşur.

Asia Dilbilimi Yüksek Lisans Programları Karşılaştır 2019/2020

5 Sonuçlar Dilbilimi, Asia Filter

Yabancı usta dili-ingilizce

Nakhchivan State University
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2020 Azerbaycan Nahçıvan

özel “Dil Çalışmaları” adı altında 2002 yılında açılmıştır. Dil Çalışmaları gereksinimi öğrencileri eski ve modern İngiliz dil biliminin tüm en merkezi alanlarında temel eğitim almasını sağlamak için tasarlanmıştır.

Dilbilim usta

Diponegoro University
Kampüs Tam zamanlı Bilgi iste Endonezya Semarang

8 Temmuz 2014 - Dilbilim Diponegoro Üniversitesi Master 4 Nisan'da akademik yıl 2014/2015 başlangıç ​​için öğrenci kabulüne açar

MA: Dilbilim

Irkutsk State Linguistic University
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2020 Rusya Urik

Rusça, Almanca dillerinde, Uzakdoğu ve Güneydoğu Asya dilleri, çeviri kuramı ve: IGLOO aşağıdaki alanları sunuyor

Pyatigorsk dilsel devlet üniversitesi ile klasik ve modern filoloji Yüksek Lisans of Science - pslu / Rusya

University of Campania "Luigi Vanvitelli"
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Ekim 2019 İtalya Santa Maria Capua Vetere Rusya Pyatigorsk + 2 daha

Ders Çalışma Modern Filoloji ve Dilbilim çift dereceli Usta, yani öğrencilere çift diploma elde etmek için bir fırsat sunuyor.

İngiliz Dili Teorisi ve Uygulaması

South Ural State University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2020 Rusya Çelyabinsk

Öğrenciler, modern dillerarası ve kültürlerarası iletişim alanında temel bilgi ve mesleki becerileri alırlar. Akademik süreçte, aktif ve etkileşimli ders formları yaygın olarak kullanılır (diyalog tipi seminerler, tartışmalar, bilgisayar simülasyonları, iş ve rol yapma oyunları, vaka çalışmaları, psikolojik eğitim, grup tartışmaları, öğrenci araştırma grubu raporları, üniversite ve üniversiteler arası) telekonferanslar) yanı sıra uzman master sınıfları ve pratik dersler, sınıfların yazar ders formunda öğretilmesi. Rusya ve uluslararası üniversitelerden önde gelen araştırmacılar ve profesörler ders okumak, pratik dersler vermek ve yüksek lisans araştırma faaliyetlerini denetlemek için her yıl davet edilmektedir. Bir tercüman bir hukuk asistanının görevlerini yerine getirebilir (ticari yazışmalar, analitik araştırma ve raporların hazırlanması, müzakerelere katılım.) iki yabancı dil, geniş bir genel kültürel bakış açısı ve kültürlerarası iletişim alanındaki beceriler. Mezunlar, eğitim kurumlarında (özellikle üniversitelerde) araştırma ve öğretim faaliyetlerini yürütebilir ve ayrıca sanatsal ve özel çeviri, editoryal çalışma, kültürel kurumlarda proje çalışması, dilbilimsel ve ulusal politikadaki danışma çalışmaları ve etnik gruplar arası ilişkiler alanlarında kendilerini gerçekleştirebilirler. idari ofisler.