Filter
Yüksek Lisans
İrlanda Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

İrlanda'da Dilbilimi Yüksek Lisans Programları Hepsini İncele 2019/2020

Yüksek lisans derecesi lisansüstü programlarda ilk seviyedir ve lisans eğitiminizi aldıktan sonra katılabilirsiniz. Yüksek lisans derecesi almak genelde iki yıllık full time eğitim gerektirir, bu bir dönemde 36 dan 54 krediye kadar değişebilmektedir.  

Sözlü iletişim dilbilim alanının odak noktasıdır. Bu alandaki öğrenciler, dilleri birbiriyle karşılaştırmak için belirli yöntemler kullanarak insan dillerini inceler ve belirli oluşumlar, benzerlikler ve farklılıklar bulmaya çalışırlar. Dilbilimciler araştırma motoru tasarımı, yazım ve düzenleme gibi alanlarda çalışabilmektedirler.

İrlanda Avrupa kıtasının kuzey-batısında bir adadır. Avrupa'da üçüncü büyük adası ve yeryüzünde yirminci büyük adadır. Bu kulenin doğusunda bu İrlanda Denizi ile ayrılır hangi Büyük Britanya büyük ada vardır.

İrlanda'da Dilbilimi En iyi Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
{Ülkede} diğer program fırsatları

1 Sonuçlar Dilbilimi, İrlanda

Mary Immaculate College

Tabii teslimat için üç seçenek ile sunuluyor; Kampüste, tam çevrimiçi harmanlanmış veya. Tabii deneyimli İngilizce Dil Öğretmenleri ve diğer İngilizce dil profesyoneller ... [+]

Tabii teslimat için üç seçenek ile sunuluyor; Kampüste, tam çevrimiçi harmanlanmış veya. Tabii deneyimli İngilizce Dil Öğretmenleri ve diğer İngilizce dil profesyoneller hedefleniyor. Onun ana odak küresel bağlamda İngiliz dilinin kullanımı ve öğretimi üzerinde. Bu odaklanma özellikle İngilizce öğretmenleri arasında mesleki gelişim için uluslararası bir ihtiyacı ele alınacaktır. Uygulamalı Dilbilim MA / Yapılandırılmış doktora dil açıklamasında çalışmanın geniş tabanlı ders (dil sistemleri: dilbilgisi, sözcük bilgisi ve fonoloji) vermeyi amaçlamaktadır, Uygulamalı Dilbilim teorileri, ikinci dil ediniminde teorileri, söylem çalışma için çerçeveler, yanı bağlamda dilin ampirik analizi için uzman araştırma becerileri olarak. Tipik olarak, kurs boyunca üç dönem sürecek. Yarıyıl 1. ve 2. içerecektir ders modülleri (dersler ve faaliyetler). Yarıyıl 3 bir tez yazmaya adanmış olacaktır. Üç dönem tez modülü (- Ağustos Eylül) yaz dönemi ile arka arkaya bir takvim yılı içinde alınabilir. Alternatif olarak, ders bir buçuk yıldır alınabilir. Part-time seçenekleri de mevcuttur. Her dönem üç modül alındığı 12 hafta veya birimler halinde yapılandırılmıştır. Her modül devam eden değerlendirme içerecektir. Bu vb sınavlar, tartışmalar, denemeler, sözlü sunum, gibi görevleri bir karışımını içerebilir Harmanlanmış ve online teslimat formatları için gözle öğrenciler için değerlendirmeler tamamlanması için çevrimiçi seçenek olacaktır. ... [-]

İrlanda beş mısralık esprili şiir
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 - 24 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku