Filter
Yüksek Lisans
Tanzanya Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Tanzanya'da Dilbilimi Yüksek Lisanslar Karşılaştır 2019/2020

Bir Masters faydaları kazanç potansiyeli geliştirmek ötesine. Onlar size gelişimini hızlandırmak için kişisel ve mesleki beceri ile sağlayabilir. Onlar da eş kendinizi farklılaştırmak için bir fırsattır, birçoğu benzer bir düzey ve lisans niteliklere sahip olacak.

Sözlü iletişim dilbilim alanının odak noktasıdır. Bu alandaki öğrenciler, dilleri birbiriyle karşılaştırmak için belirli yöntemler kullanarak insan dillerini inceler ve belirli oluşumlar, benzerlikler ve farklılıklar bulmaya çalışırlar. Dilbilimciler araştırma motoru tasarımı, yazım ve düzenleme gibi alanlarda çalışabilmektedirler.

Resmi olarak Tanzanya, Tanzanya Birleşik Cumhuriyeti, Doğu Afrika'da bir ülkedir. Güneyinde ve Zambiya, Malavi, Mozambik ve, Ruanda, Burundi ve batıda Demokratik Kongo Cumhuriyeti, bu kuzeyindeki Kenya ve Uganda ile sınırlanmıştır. Ülkenin 'ın doğu sınırı Hint Okyanusu oluşur. Kilimanjaro, Afrika 'ın en yüksek dağı, Tanzanya olduğunu. Tanzanya en iyi Afrika flora ve fauna bazılarını görebilirsiniz büyük milli park, sahip bir ülkedir.

Tanzanya'da Dilbilimi En iyi Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

Devamını oku Daha Az
{Ülkede} diğer program fırsatları

1 Sonuçlar Dilbilimi, Tanzanya

ST AUGUSTINE UNIVERSITY OF TANZANIA

MA Dilbilimi programının amacı, hem dilbilimde doktora programını sürdürmeyi planlayan öğrenciler hem de çeşitli alanlarda meslek edinmek isteyen öğrenciler için dilbilim ... [+]

Dilbilim Yüksek Lisansı

Programın Amacı ve Hedefi

Dilleri incelerken, dilbilimcilerin amacı, dillerin nasıl ortaya çıktığı, insan beyninde hangi biçimlerde ortaya çıktıklarını, dillerin zaman ve mekan üzerinde nasıl değiştiğini ve nasıl kullanıldıklarını açıklamak için bir dil teorisi inşa etmektir Bilgi ve duygularını iletmek için. Böyle bir teori, dillerin ampirik araştırmalarına dayanan dil yapısının derinlemesine anlaşılmasını sağlar.

MA Dilbilimi programının amacı, hem dilbilimde doktora programını sürdürmeyi planlayan öğrenciler hem de çeşitli alanlarda meslek edinmek isteyen öğrenciler için dilbilimi disiplininde burs ve araştırma yapmaktır. Dilbilim gerekiyor. Öğrenciler, alanındaki temel kavramlara maruz kalacaklar ve dilsel analizde sağlam bir temel oluşturulacaktır. ... [-]

Tanzanya Mwanza
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku