Filter
Yüksek Lisans
Yeni Zelanda Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Yeni Zelanda'da Dilbilimi Yüksek Lisans Programları Hepsini İncele 2019/2020

Bir Yüksek Lisans ya belirli bir soruyu anlayış ilerletmek ya da önceki lisans derecesi kazanmıştır becerilerini kullanarak tamamen farklı bir şekilde çıkarmak için fırsat verir.

Dilbilim öğrencileri, dili bilimsel bir yönden incelerler. Alan dilin yapısı, anlamı ve bağlam içinde kullanımı gibi alt dallara ayrıldığı gibi, bu alt dallar da seslerin iletişim için nasıl anlam kazandıklarını incelemektedir.

Yeni Zelanda güneybatı Pasifik Okyanusunda bir ada ülkesidir. Kuzey ve Güney Adaları bu - - ve çok sayıda küçük adalar Ülkenin coğrafi olarak iki ana kara oluşur. Yurtdışı öğrenciler, öğrenci vizesi ve Yeni Zelanda merkezli eğitim kurumunda eğitim kursuna üstlenmek için harcamak nakit makul bir düzeyde olması gerekir. Bir öğrenci daha sonra 'ın vize askıya ya da öğrenci iptal edebilir kendi kayıtlı kursları, katılmak sona erer ise Yeni Zelanda eğitim kurumları uygun göçmenlik yetkilileri bilgilendirecektir. Eğitim kurumları çoğu zaman da öğrenci yardım sağlamaktan sorumlu diğer devlet kurumları ile elektronik bu kayıt ve katılım veri alışverişi.

Yeni Zelanda'da Dilbilimi Top Yüksek Lisans Programları 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Dilbilimi, Yeni Zelanda

Massey University

Massey'nin Uygulamalı Dilbilim Yüksek Lisansı ile çok dilli bir dünyada ikinci dil öğretiminin işe yaramasına yardımcı olacaksınız. ... [+]

Ne gibi?

Uygulamalı Dilbilim Yüksek Lisansı, diğer dilleri konuşanlar için İngilizce öğretmek (TESOL) de dahil olmak üzere, mesleki ve araştırma gereksinimlerinin özel birleşimini karşılayan bir yeterlilikle birlikte, ikinci dil öğretiminin tüm alanlarında profesyonellere hizmet vermektedir. Bu kombinasyon hem yerel hem de uluslararası ortamlarda giderek daha fazla önem kazanıyor.

Gerçek dünyadaki becerileri edinin

Gerçek dünyadaki dil sorunlarına yönelik teorileri, yöntemleri ve probleme dayalı yaklaşımları kullanacaksınız. Uygulamalı Dilbilim Yüksek Lisansı, giderek küreselleşen ve dijital olarak aracılık edilen bir dünyada ikinci dil edinimi ve dil kullanımı üzerine odaklanmaktadır.... [-]

Yeni Zelanda Palmerston North
Mart 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 60 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku