MASTERSTUDIES

Youngstown ABD'nde Diller Yüksek Lisans Programları Bak 2020

Bir Yüksek Lisans ya belirli bir soruyu anlayış ilerletmek ya da önceki lisans derecesi kazanmıştır becerilerini kullanarak tamamen farklı bir şekilde çıkarmak için fırsat verir.

Diller alanında yüksek lisans alan öğrenciler dilbilim prosedürleri uzmanlık geliştirirken dil disiplinlerden bir dizi temel kavramları göstermek mümkün olacak. Dil gelişimi yanı sıra, öğrencilerin eleştirel düşünme gerektiren disiplinler arası bir yaklaşım alacak.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Youngstown kuzey doğu Ohio tarihi bir üniversite şehridir. Kent, bölgedeki kültür ve eğitim merkezi olarak uzun bir geçmişi vardır. Onun üniversite ve kolej de programları kendi geniş bir dizi için bilinir.

Youngstown ABD'nde Diller Yüksek Lisans Programları Okullarla Direkt İletişime Geçin 2020

2 Sonuçlar Diller, Youngstown Filter

İngilizce ma

Youngstown State University (YSU)
MA
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
Kampüs

İngilizce Sanat programı Master edebiyat araştırmaları, tarih, ve teori, tarz ve şekil kursları sunuyor

Devamını oku

, ingilizce mesleki ve teknik yazı parça ma

Youngstown State University (YSU)
Yüksek Lisans
<
Tam zamanlı
Kampüs

İngilizce MA PWE parça öğrencilere ilkeleri ve uygulamaları-kuruluşlar, kurumlar, hükümetler için yazma techne-öğrenmek için bir fırsat sunmaktadır, ve

Devamını oku