MASTERSTUDIES

Almanya'da Diller Lisansüstü Eğitimler Bak 2020

Başarılı yüksek lisans yeterlilik elde etmek için, tek tek modülleri geçerek kredi bir dizi elde gerekir. En öğretti Masters Eğer yeterlilik elde etmek için almak ve geçmelidir çekirdek modüller bir numarası olacak. Araştırma Yüksek Lisans değerlendirilmesi tamamen tek bir tez modül ya da proje ile hemen hemen her zaman.

Diller Master ile, öğrencilerin odak alanları eşsiz ve esnek bir yapıya yanı sıra aralığı yaşayacaksınız. Öğrenciler dil araştırma konuları belirlemek öğrenmek ve alanında önemli gelişmeler aşina olacak.

Almanya uluslararası scholarsand için büyük bir hedef kaliteli bir yüksek öğretim sistemine sahiptir. Bu eğitim düzeyinin değeri Almanya 'nin güçlü bir ekonomi tarafından geliştirilmiştir. Yabancı öğrenciler emin ve güvenli bir ortamda mükemmel yaşam standartlarını tadını çıkarın. Berlin başkentidir.

Almanya'da Diller Top Yüksek Lisans Dereceleri 2020

2 Sonuçlar Diller, Almanya Filter

Sözlükbilimde Avrupa Ustası (EMLex)

Université de Lorraine
Fransa, Nancy + 16 Daha fazla
Yönetici Kursları
01 Aug 2020
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
15 Apr 2020
Ingilizce
Kampüs

Lexicography'de Avrupa Yüksek Lisansı (EMLex), 2009'dan beri sunulan uluslararası bir yüksek lisans programıdır (120 AKTS). 2016'dan beri EMLex Erasmus Mundus Ortak Yüksek Lis ...

Devamını oku

çince iş yasalarının usta

Southwestern University of Finance and Economics
Çin Halk Cumhuriyeti, Chengdu + 2 Daha fazla
Yönetici Kursları
Eylül 2020
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Kampüs

Her geç Şubat veya erken Eylül başlar 3 yıl yüksek lisans programı.

Devamını oku