MASTERSTUDIES

Tayvan'da Diller Yüksek Lisans Dereceleri Bul 2020

Bir master sürecinde ustalık yüksek seviyede gösterirken veya profesyonel çalışma alanının belirli bir alanda lisansüstü düzeydeki bir çalışmayı tamamlayan öğrencilere verilir.

Diller alanında yüksek lisans alan öğrenciler dilbilim prosedürleri uzmanlık geliştirirken dil disiplinlerden bir dizi temel kavramları göstermek mümkün olacak. Dil gelişimi yanı sıra, öğrencilerin eleştirel düşünme gerektiren disiplinler arası bir yaklaşım alacak.

Tayvan, Çin resmi Cumhuriyeti, Doğu Asya'da bir devlet ve Asya'da ilk anayasal cumhuriyettir. Tayvan yabancı üniversiteler ile değişim anlaşmaları birçoğu birkaç iyi üniversiteler, vardır, ve bu Tayvan yaşam deneyimi için iyi bir yoldur.

Tayvan'da Diller Top Yüksek Lisanslar 2020

2 Sonuçlar Diller, Tayvan Filter

Japon Yüksek Lisans Programı

Tamkang University
Yüksek Lisans
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
Kampüs

Japon Bölümü misyonu, çeşitli sosyal ihtiyaçlarını karşılamak için bir dizi esnek kurslar ve programlar sunar ve öğrencilerin ileri dil becerileri ve küresel anlamda kalifiye ...

Devamını oku

Yabancı Dil Olarak Çince Öğretimde Yüksek Lisans

Ming Chuan University
MA
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Son yıllarda, TCS / FL (İkinci / Yabancı Dil Olarak Çince Öğretimi) alanı, dünyanın her köşesine hızla yayıldı. Türkçenin Yabancı Dil Olarak Öğretilmesinde Yüksek Lisans Progr ...

Devamını oku