Dominik Cumhuriyeti'nde Yüksek Lisans Dereceleri

Dominik Cumhuriyeti'nde En iyi 3 Yüksek Lisans Programları Araştır 2018

Yüksek lisans

Başarılı yüksek lisans yeterlilik elde etmek için, tek tek modülleri geçerek kredi bir dizi elde gerekir. En öğretti Masters Eğer yeterlilik elde etmek için almak ve geçmelidir çekirdek modüller bir numarası olacak. Araştırma Yüksek Lisans değerlendirilmesi tamamen tek bir tez modül ya da proje ile hemen hemen her zaman.

Böyle bir Master olarak ileri derecede Kazanç aynı anda istihdam şansını beceri seti artırmak ve muhtemelen geliştirmek için yeteneği sunar. Öğrenciler kendileri için uygun bir şekilde öğrenimlerine devam böylece yüksek lisans programı, online ya da part-time sunulabilir.

 

Pontificia CFR Cluj Madre y Maestra, Universidad Autonoma de Santo Domingo ve Universidad Central del Este, Dominik Cumhuriyeti yüksek öğretim okuyan yani büyük universitites, Trhee ülkelerden birinde nispeten uygun bir seçenektir.

Dominik Cumhuriyeti'nde Top Yüksek Lisans Programları hakkında Bilgi İsteyin 2018

Devamını oku

Yüksek Lisans of Business Administration (Dual degree with Creighton University)

Pontificia Universidad Católica Madre y Maestra
Kampüs Tam zamanlı 20 ay January 2019 Dominik Cumhuriyeti Santiago Santo Domingo + 1 daha

[+]

bu yüzden

[-]

MBA Sigorta Programları

Pontificia Universidad Católica Madre y Maestra
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl January 2019 Dominik Cumhuriyeti Santiago Santo Domingo + 1 daha

Son yıllarda, Dominik sigorta sektörü önemli değişiklikler ve takdire büyüme uğramıştır. Bu ülkemiz teklif dünya standartlarında hizmet peşinde büyük şirketlerin, uluslararası broker ve sigorta eksperlerinin katılımını içermiştir. [+]

Presentación

Son yıllarda, Dominik sigorta sektörü önemli değişiklikler ve takdire büyüme uğramıştır. Bu ülkemiz teklif dünya standartlarında hizmet peşinde büyük şirketlerin, uluslararası broker ve sigorta eksperlerinin katılımını içermiştir. sigorta alanında insan kaynaklarının uzman akademik eğitim gereklidir nedeni budur; etkin bir sektörün sorunlarla karşı karşıya sağlayacak becerileri ile profesyonellerin.

alanda uzman yetiştirmek amacıyla, Pontificia Universidad Catolica Madre y Maestra tasarlamıştır MBA Sigorta Programı. Amaç finans, kurumsal ve ev sektörler için analiz, tasarım, uygulama ve verimli bir program yönetim mülkiyet ve kişisel sigorta, için gerekli insan kaynağını yetiştirmek olduğu; adresleme ve sigorta programlar geliştirilmesi ve yürütülmesine katılan sorunlara multidisipliner bir yaklaşım çözme yeteneğine uzmanları.... [-]


Yüksek Mali Yönetim MA (çift Derecesi)

Pontificia Universidad Católica Madre y Maestra
Kampüs Tam zamanlı 20 ay January 2019 Dominik Cumhuriyeti Santiago Santo Domingo + 1 daha

Üst Mali Yönetimi Yüksek Lisans Programı endüstriyel, ticari, hizmet sektörü ve mali aracı kurumlar başlıklarında mali uzmanları yöneliktir. [+]

Université Montesquieu Bordeaux IV (kendi derecesi) Çift derecesi ​

Presentación

Programı Yüksek Mali Yönetimi Yüksek Lisans Bu endüstriyel, ticari, hizmet sektörü ve mali aracı kurumlar başlıklarında mali uzmanları yöneliktir.

Uzmanlık tescili, üretim raporlarının süreçlerin anlaşılmasını derinleştirilmesi ve farklı muhasebe sistemlerini karşılaştırmak içerir.

Buna ek olarak, stratejik yönetim, birleşme ve devralmalar da mali işlemler ve maliye kökenli regúlatenos elemanları programında kabul edilmiş programında yer alan konular, ayrıca bulunmaktadır.

Diğer yüksek programları PUCMM olduğu gibi, deneysel elemanlar dahil edilmiştir. iş karar verme Kantitatif yöntemler mali piyasaların çalışma için analitik araçların bir cephanelik genişletin.... [-]