TOP-MASTERSDEGREE

En iyi Yarı zamanlı Lisansüstü Eğitimler içinde Eğitim Araştırmaları Stirling Birleşik Krallık 2019

Bir Yüksek Lisans başarıyla uzmanlık daha yüksek bir seviyeye göstermek bireylere verilen bir akademik derece olduğunu. Öğretti ve araştırma - Master iki ana türü vardır.

Büyük Britanya ve yaygın İngiltere ve İngiltere olarak bilinen Kuzey İrlanda, Amerika Birleşik Krallık Avrupa kıtasının kuzey-batı kıyılarında bulunan bir egemen devlettir.Iki en ünlü (ve eski) üniversiteler İngiltere de (özellikle Imperial College, Londra Ekonomi Okulu, University College London birkaç dahil olmak üzere, birçok dünya standartlarında kurumlar vardır (genellikle birçok İngilizler tarafından Oxford ve Cambridge üniversiteleri olarak anılacaktır) Oxford ve Cambridge olan Londra ve King 's College London, bütün) Londra Üniversitesi bir parçasıdır

Stirling tarihsel İskoçya Krallığı kraliyet kalelerinden biri oldu. Şimdi 80 milletten 11 bin ila 12 öğrenci vardır Stirling Üniversitesi ev sahipliği yapmaktadır.

Yarı zamanlı Yüksek Lisans Derece içinde Eğitim Araştırmaları Stirling Birleşik Krallık'ta

1 Sonuçlar Eğitim Araştırmaları, Stirling Filter

Eğitim Araştırmalarında Mıknatıslar

University of Stirling
Kampüs Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı Yarı zamanlı 12 - 27 aylar Ağustos 2019 Birleşik Krallık Stirling + 2 daha

Bu yenilikçi Masters kursu, bir doktora devam etmeyi ya da araştırmanızı başka yönlerde ele almayı planladığınızdan, sizi eğitim araştırmalarında bir kariyere hazırlar.