Filter
Yüksek Lisans
İspanya Las Palmas de Gran Canaria Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Top Yarı zamanlı Yüksek Lisanslar içinde Eğitim Teknolojisi in Las Palmas İspanya 2019

Yüksek lisans derecesi lisansüstü programlarda ilk seviyedir ve lisans eğitiminizi aldıktan sonra katılabilirsiniz. Yüksek lisans derecesi almak genelde iki yıllık full time eğitim gerektirir, bu bir dönemde 36 dan 54 krediye kadar değişebilmektedir.  

Biz iş ve oyun nasıl yaşadığını çok güç, dijital teknoloji araçları ve platformları çok farklı içerir. Bir dijital teknoloji profesyonel tipik olarak bir veya birkaç alanda uzmanlaşmıştır. Tasarım, geliştirme, programlama ve uygulama odaklı ortak noktalarıdır.

İspanya (İspanyolca: España) Akdeniz'in batı ucunda Portekiz ile İber Yarımadası paylaşımı farklı bir ülkedir. İspanya onun dostu sakinleri ve rahat yaşam tarzı nedeniyle Avrupa'da egzotik bir ülke olarak kabul edilir. İspanya'da Üniversite dersleri için normal süresi 6 olan Tıp ve çift derece, hariç, 4 yıldır. Madrid ve Barcelona iyi mutfağı, canlı gece hayatı ve dünyaca ünlü folklor ve festivaller için dünya çapında şehirler bilinmektedir.

Las Palmas şehir İspanya'nın en büyük 9. ve Kanarya Adaları bulunur. Bu 300.000 sakinleri üzerinde bulunmaktadır ve Las Palmas de Gran Canaria Üniversitesi vardır.

Yarı zamanlı Yüksek Lisans içinde Eğitim Teknolojisi in Las Palmas İspanya'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Eğitim Teknolojisi, Las Palmas de Gran Canaria

Dereceler
Konum
İspanya
Las Palmas de Gran Canaria
Eğitim türü
Hız
Universidad de Las Palmas de Gran Canaria

Merkezi: Yapı Tele ULPGC. Lisans: Eğitim Süreçlerinde Yüksek Lisans (yüz değil). Tür: Yüksek Lisans. Şube: Sosyal Bilimler ve Hukuk ... [+]

Eğitim Süreçler Yüksek Lisans (yüz değil)

Merkezi: Yapı Tele ULPGC

Lisans: Eğitim Süreçlerinde Yüksek Lisans (yüz değil)

Tür: Yüksek Lisans

Şube: Sosyal Bilimler ve Hukuk

AKTS Kredisi Saatleri: 30

Varlığı derecesi:% 40

Kredi: 51 Gerekli, İsteğe Bağlı 9

Müfredat

TELE Zorunlu GİRİŞ Socioaffective BASES, zorunlu eğitimde KENDİNİ ve adaptasyon ETKİLEŞİMİ, OKUL İKLİM VE DİSİPLİN Zorunlu Iletilebilirlik TEKNİKLERİ VE MULTİMEDYA ARAÇLARI Zorunlu BİLGİ TOPLUMU Zorunlu İÇİN EĞİTİM VE ÖĞRETİM ÇEŞİTLİLİK VE ÖĞRENME ZORLUKLAR Zorunlu DİKKATİNE İsteğe bağlı YAŞAM İÇİ... [-]
İspanya Las Palmas de Gran Canaria
Eylül 2019
Ispanyolca
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku