MASTERSTUDIES

Yarı zamanlı Lisansüstü Eğitimler içinde Eğitim Teknolojisi 2020 Asya'da

Yüksek lisans derecesi lisansüstü programlarda ilk seviyedir ve lisans eğitiminizi aldıktan sonra katılabilirsiniz. Yüksek lisans derecesi almak genelde iki yıllık full time eğitim gerektirir, bu bir dönemde 36 dan 54 krediye kadar değişebilmektedir.  

Dijital teknoloji uzmanları araçları, uygulamalar, cihazlar, ağlar ve teknolojinin diğer türlü çok yönlü dizisi odaklanalım. Onların hedefleri desteklemek ve işyeri verimliliği, üretim kapasitesini, medya iletimi, eğlence, güvenlik ve emniyetini ve altyapı faaliyetlerini geliştirmek için vardır.

Asya'da derecesi bir parçası tamamlayan öğrenciler sayıları artmaktadır. Şu anda, ikinci ve üçüncü büyük ekonomiler Asya'da bulunmaktadır. Herhangi bir sınırlama olmaksızın, öğrencilerin hayatlarının en iyi deneyimi olarak Asya'da zaman tarif var. Bugün, dünyanın dört en kalabalık ülkelerinden üç Asya'da şunlardır: Çin, Hindistan ve Endonezya.

Yüksek Lisans Programı Yarı zamanlı içinde Eğitim Teknolojisi Asya'da

2 Sonuçlar Eğitim Teknolojisi, Asya Filter

Ağ öğrenme teknolojisi usta

National Central University
Tayvan, Hsinchu
Yönetici Kursları
01 Sep 2020
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Enstitü fakülteleri dünya standartlarında, öncü araştırma yapıyorlar. Bazıları çeşitli uluslararası konferanslarda önemli notlar olarak davet edilmiştir. Ayrıca, yüksek duran ...

Devamını oku

Eğitim Teknolojisinde Usta

Central China Normal University
Çin Halk Cumhuriyeti, Wuhan
Yönetici Kursları
01 Sep 2020
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Eğitim Bilgi Teknolojisi Okulu (SEIT) tarafından sunulan eğitim teknolojisi programı, Hubei eyalet hükümeti tarafından önemli bir disiplin olarak onaylandı ve ulusal özellikli ...

Devamını oku