Filter
Yüksek Lisans
Amerika Birleşik Devletleri Pennsylvania York Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Top Yarı zamanlı Yüksek Lisans Programları içinde Eğitim ve Pedagoji York Amerika Birleşik Devletleri 2019

Yüksek lisans derecesi lisansüstü programlarda ilk seviyedir ve lisans eğitiminizi aldıktan sonra katılabilirsiniz. Yüksek lisans derecesi almak genelde iki yıllık full time eğitim gerektirir, bu bir dönemde 36 dan 54 krediye kadar değişebilmektedir.  

Eğitim, ister inanç, ister alışkanlıklar, yetenekler ve değerler olsun bir konu hakkında bilgi edinme işlemine verilen addır. Bireyler için eğitim alma ve takip etme için birçok yol vardır. Bazı yöntemler öğretimi, hikaye anlatımını, açık tartışmaları, eğitim ve araştırmayı içerebilmektedir.  

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

York kenti daha fazla 43.000 nüfusu ile 14. büyük olarak yer alıyor Pennsylvania eyaletinde bulunan olmaktır. Bu diğer şehirlerden ayıran birçok tarihi yerleri ve güzel antik mimarisi vardır. Bu 1787 yılında kurulan en eski yüksek öğretim kurumları bir numarası vardır.

Yarı zamanlı Yüksek Lisans içinde Eğitim ve Pedagoji York ABD'nde

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Eğitim ve Pedagoji, York

Dereceler
Konum
Amerika Birleşik Devletleri
Pennsylvania
York
Eğitim türü
Hız
York College of Pennsylvania (YCP)

Eğitim programı Master bölgesel kamu ve özel okulların liderlik kapasitesi oluşturmak için tasarlanmış profesyonel bir hazırlık programıdır. ... [+]

Eğitim Yüksek Lisans Programı

&nbsp

Eğitim programı Master bölgesel kamu ve özel okulların liderlik kapasitesi oluşturmak için tasarlanmış profesyonel bir hazırlık programıdır. Tartışma ve planlama yıllık bir sonuç, M.Ed. Program okul bölgesi personeli ve bölgesel danışma grupları ile işbirliği içinde geliştirildi. Yerel ihtiyaçların tam bir analizini sonra, uzmanlık iki alan tanımlanmıştır: Okuma Uzmanı ve Eğitim Liderlik.

&nbsp

&nbsp

Çalışan Profesyoneller Doğru Dişli

&nbsp

Dersler şunlardır:

Normal akademik yıl boyunca, Pazartesi-Perşembe, akşam saatlerinde sunulmaktadır. Yaz tatilinde, sabah, öğleden sonra ve akşam saatlerinde sunulmaktadır. Tam zamanlı öğretim üyeleri ve yardımcı profesör tarafından öğretti. Kayıt yapıcı bireysel ilgi sağlamak için idare edilmiştir. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri York
Bilgi iste
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku