TOP-MASTERSDEGREE

Top Yarı zamanlı Yüksek Lisans Programları içinde Eğitim ve Pedagoji York Amerika Birleşik Devletleri 2019

Yüksek lisans derecesi lisansüstü programlarda ilk seviyedir ve lisans eğitiminizi aldıktan sonra katılabilirsiniz. Yüksek lisans derecesi almak genelde iki yıllık full time eğitim gerektirir, bu bir dönemde 36 dan 54 krediye kadar değişebilmektedir.  

Eğitim, ister inanç, ister alışkanlıklar, yetenekler ve değerler olsun bir konu hakkında bilgi edinme işlemine verilen addır. Bireyler için eğitim alma ve takip etme için birçok yol vardır. Bazı yöntemler öğretimi, hikaye anlatımını, açık tartışmaları, eğitim ve araştırmayı içerebilmektedir.  

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

York kenti daha fazla 43.000 nüfusu ile 14. büyük olarak yer alıyor Pennsylvania eyaletinde bulunan olmaktır. Bu diğer şehirlerden ayıran birçok tarihi yerleri ve güzel antik mimarisi vardır. Bu 1787 yılında kurulan en eski yüksek öğretim kurumları bir numarası vardır.

Yarı zamanlı Yüksek Lisans içinde Eğitim ve Pedagoji York ABD'nde

1 Sonuçlar Eğitim ve Pedagoji, York Filter

eğitim programının ana

York College of Pennsylvania (YCP)
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri York

Eğitim programı Master bölgesel kamu ve özel okulların liderlik kapasitesi oluşturmak için tasarlanmış profesyonel bir hazırlık programıdır.