TOP-MASTERSDEGREE

Top Yarı zamanlı Yüksek Lisans Programları içinde Eğitim ve Pedagoji in Dhaka Bangladeş 2019

Başarılı yüksek lisans yeterlilik elde etmek için, tek tek modülleri geçerek kredi bir dizi elde gerekir. En öğretti Masters Eğer yeterlilik elde etmek için almak ve geçmelidir çekirdek modüller bir numarası olacak. Araştırma Yüksek Lisans değerlendirilmesi tamamen tek bir tez modül ya da proje ile hemen hemen her zaman.

Eğitim alanını bir kariyer seçeneği olarak seçen bireyler, eğitimci olacakları eğitmek üzere dersler alacaklardır. Neyse ki, eğitim alanındaki bilgilerini genişletmek isteyenler için birçok olanak bulunmaktadır. Bu kurslar dünya genelinde çeşitli kurumlarda sunulmaktadır.

Bangladeş yüksek öğrenim eski ama kalite sistemi ile ülkeler arasında yer almaktadır. Ülkenin 50 yüksek eğitim tesisleri ve 100'ün üzerinde özel kurumlar vardır. Bu sadece erişilebilir olması için yüksek öğretim etkin değil, aynı zamanda kalite düzeyi artmamıştır.

Dhaka çeşitli kamu ve özel yüksek öğrenim kurumları vardır, Dakka Üniversitesi ön planda lider.Ayrıca, öğrenciler hatta küresel öğretim programları erişebilirsiniz uluslararası üniversiteler vardır

Yarı zamanlı Yüksek Lisans Derecesi içinde Eğitim ve Pedagoji in Dhaka Bangladeş'te

1 Sonuçlar Eğitim ve Pedagoji, Dhaka Filter

Eğitim Yüksek Lisans

BRAC University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 yıl Eylül 2019 Bangladeş Dhaka + 1 daha

ulusal olarak tanınan MEd / PGD bir Bangladeşli kapsamında eğitim teori ve pratiği keşfetmek için zengin ve çeşitli bir öğrenme ortamı hükümet yetkilileri, özel bireyler ve çalışan profesyoneller sağlayan bir yıllık bir programdır.