Filter
Yüksek Lisans
Bangladeş Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

İncele Yarı zamanlı Yüksek Lisans Programları içinde Eğitim ve Pedagoji Bangladeş'te 2019

Başarılı yüksek lisans yeterlilik elde etmek için, tek tek modülleri geçerek kredi bir dizi elde gerekir. En öğretti Masters Eğer yeterlilik elde etmek için almak ve geçmelidir çekirdek modüller bir numarası olacak. Araştırma Yüksek Lisans değerlendirilmesi tamamen tek bir tez modül ya da proje ile hemen hemen her zaman.

Bazı kişiler kendi kendilerini eğitmeyi tercih etselerde, eğitim genelde bir öğretmen ya da öğretim üyesinin gözetimi altında gelişmektedir. Yükseköğretim genellikle bir profesör tarafından denetlenir. Eğitim resmi ya da resmi olmayan birçok format altında gerçekleşebilmektedir.  

Bangladeş Eğitim öğrenciler için çok sayıda olanakları sunmaktadır. Ülkede eğitim sistemi son derece sübvanse edilmektedir. Bangladeş'te üniversiteler, kolejler ve okullar potansiyel geliştirmek için öğrenciler için bir fırsat veren bir canlı, yaratıcı ve iddialı bir ortam sunuyoruz.

Yarı zamanlı Yüksek Lisans içinde Eğitim ve Pedagoji Bangladeş'te

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Eğitim ve Pedagoji, Bangladeş

BRAC University

ulusal olarak tanınan MEd / PGD bir Bangladeşli kapsamında eğitim teori ve pratiği keşfetmek için zengin ve çeşitli bir öğrenme ortamı hükümet yetkilileri, özel bireyler ... [+]

EĞİTİM GELİŞTİRME BRAC ENSTİTÜSÜ

Eğitim Geliştirme BRAC Enstitüsü, BRAC Üniversitesi BRAC ve BRAC Üniversitesi bir parçası olarak 2004 yılında kuruluşundan bu yana eğitim alanında yer almıştır. Kuruluşundan bu yana Bangladeş'te milli eğitim sisteminin genel gelişmesine katkıda olmuştur. Yıllar geçtikçe bu yoksullukla mücadele insan sermayesini oluşturmak ve onların potansiyellerini gerçekleştirmek için insanları sağlayan kapsayıcı toplumsal hedeflerin gerçekleştirilmesinde yeni zorluklar ve fırsatlar alarak gelişen olmuştur.

Misyon

Bied, BÜ araştırma ve geliştirme, kapasite geliştirme ve eğitim, politika diyaloğu ve savunuculuk yoluyla eğitim sisteminde kalite, eşitlik ve verimliliğini arttırmayı amaçlamaktadır.... [-]

Bangladeş Dhaka
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku