Filter
Yüksek Lisans
Bulgaristan Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Bul Yarı zamanlı Yüksek Lisans Dereceleri içinde Eğitim ve Pedagoji Bulgaristan'da 2019/2020

Bir Yüksek Lisans ya belirli bir soruyu anlayış ilerletmek ya da önceki lisans derecesi kazanmıştır becerilerini kullanarak tamamen farklı bir şekilde çıkarmak için fırsat verir.

Eğitim, ister inanç, ister alışkanlıklar, yetenekler ve değerler olsun bir konu hakkında bilgi edinme işlemine verilen addır. Bireyler için eğitim alma ve takip etme için birçok yol vardır. Bazı yöntemler öğretimi, hikaye anlatımını, açık tartışmaları, eğitim ve araştırmayı içerebilmektedir.  

Eğitim Bakanlığı sık sık Bulgaristan'da eğitim denetler. Üniversitede yüksek öğrenim takip Öğrenciler sık ​​sık başarıyla çalışmalarını tamamlamak sağlamak için hükümet sponsorluk belli bir yüzdesi olsun.

Yarı zamanlı Yüksek Lisans Program içinde Eğitim ve Pedagoji Bulgaristan'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Eğitim ve Pedagoji, Bulgaristan

European Polytechnical University

Eğitim Yönetimi Yüksek Lisans Programı örgün ve yaygın eğitim eğitim kurumları ve faaliyetlerin yönetimi için yöneticiler ve liderler hazırlar. ... [+]

Eğitim Yönetimi Master

KABUL: belgeler üzerinde;

ŞARTLAR: İktisat veya benzeri programlarda edinilen lisans derecesi ile başvuranların; AB'de tanınan orta öğrenimini tamamladı; diploma ortalama derecesi - İyi; İngilizce dil yeterlilik belge.

SÜRE: 1,5 akademik yıl (3 dönem).

DİPLOMA: Eğitim yönetiminde Yüksek Lisans

Eğitim Yönetimi Yüksek Lisans Programı örgün ve yaygın eğitim eğitim kurumları ve faaliyetlerin yönetimi için yöneticiler ve liderler hazırlar.

Program bir devlet sınavı veya tez savunma ile sona erer. Eğitimin Formu - Düzenli ve part-time.

Kayıt için tutma adayları kabul edilecektir lisans ya da eğitim bilimleri mesleki alanlarda, insan kaynakları yönetimi, psikolojik ve pedagojik uzmanların kamu ve özel eğitim kurumları, öğretmenler, yöneticiler başkanları ve uzmanlar master derecesi. Mezunlar doktora programlarına çalışmalarına devam edebilir "Teorisi ve Eğitim Yönetimi."... [-]

Bulgaristan Pernik
Ekim 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku