MASTERSTUDIES

Yarı zamanlı Lisansüstü Eğitimler içinde Eğitim ve Pedagoji Dublin İrlanda 2020

Bir master sürecinde ustalık yüksek seviyede gösterirken veya profesyonel çalışma alanının belirli bir alanda lisansüstü düzeydeki bir çalışmayı tamamlayan öğrencilere verilir.

Eğitim alanını bir kariyer seçeneği olarak seçen bireyler, eğitimci olacakları eğitmek üzere dersler alacaklardır. Neyse ki, eğitim alanındaki bilgilerini genişletmek isteyenler için birçok olanak bulunmaktadır. Bu kurslar dünya genelinde çeşitli kurumlarda sunulmaktadır.

İrlanda Avrupa kıtasının kuzey-batısında bir adadır. Avrupa'da üçüncü büyük adası ve yeryüzünde yirminci büyük adadır. Bu kulenin doğusunda bu İrlanda Denizi ile ayrılır hangi Büyük Britanya büyük ada vardır.

Leinster eyaletinden olan Dublin, kaliteli eğitim için ünlü eğitim kurumları modern bir merkezidir. Bu şehir büyük kültürel öneme sahiptir. Dublin Üniversitesi, İrlanda ve Dublin City Üniversitesi Ulusal Üniversitesi: Bu eğitim arayanlar için üç büyük üniversite sunmaktadır.

Yarı zamanlı Yüksek Lisans Derecesi içinde Eğitim ve Pedagoji Dublin İrlanda'da

2 Sonuçlar Eğitim ve Pedagoji, Dublin Filter

İlköğretim Sonrası Eğitim - Profesyonel Eğitim Ustası

Hibernia College
Yönetici Kursları Nisan 2020 Online ve Kampüs Kombineli Online ve Kampüs Kombineli Kampüs Online

Hibernia College Post İlköğretim - Tam bir okul sonrası öğretmen olmak için daha esnek bir yol sağlayarak daha geniş bir insan grubunu meslek olarak öğretmeyi düşünmeye teşvik ...

Devamını oku

İlköğretimde Yüksek Lisans

Hibernia College
Yönetici Kursları Nisan 2020 Online ve Kampüs Kombineli Yarı zamanlı Online ve Kampüs Kombineli Kampüs Online

İlköğretimde Master - İlköğretim Sonrası Mesleki Eğitim Master'ı, daha geniş bir yelpazedeki insanı tam bir öğretmen olmak için daha esnek bir yol sağlayarak ilkokul öğretimin ...

Devamını oku