Filter
Yüksek Lisans
Malezya Kuala Lumpur Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

En iyi Yarı zamanlı Yüksek Lisans Dereceleri içinde Eğitim ve Pedagoji in Kuala Lumpur Malezya 2019

Öğrenciler lisans derecesi aldıktan sonra yüksek lisans programına katılarak derece alabilirler. Yüksek lisans derecesi almak için genelde 12 ile 18 ders gördükten sonra kapsamlı bir sınava girmeniz yada tez hazırlamanız gerekmektedir.

Eğitim, ister inanç, ister alışkanlıklar, yetenekler ve değerler olsun bir konu hakkında bilgi edinme işlemine verilen addır. Bireyler için eğitim alma ve takip etme için birçok yol vardır. Bazı yöntemler öğretimi, hikaye anlatımını, açık tartışmaları, eğitim ve araştırmayı içerebilmektedir.  

Malezya Güneydoğu Asya'da bir federal anayasal monarşi. Bu on üç eyalet ve üç federal bölgeden meydana ve iki benzer büyüklükte bölgeler, Malezya Yarımadası ve Malezya Borneo içine Güney Çin Denizi ile ayrılmış 329.847 kilometrekarelik toplam kara sahiptir.

Malezya başkenti üniversiteler çeşitli uluslararası üniversiteler ve iyi bir sıralama ile bağlantıları için bilinir. Bu uluslararası ve yüksek öğretim ucuz ve daha iyi hale getirir. Böyle Malezya ve Kuala Lumpur Üniversitesi Üniversitesi gibi bazı değerli üniversite bulunmaktadır.

Yarı zamanlı Yüksek Lisans içinde Eğitim ve Pedagoji in Kuala Lumpur Malezya'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Eğitim ve Pedagoji, Kuala Lumpur

Asia e University

AEU MED programı eğitimde uzmanlık alanında kişisel ve mesleki büyüme artırmada tutkulu tüm sektörlerden eğitimciler hedefleniyor.Sunduğu 2 yıllık bir program ... [+]

Eğitim Yüksek Lisans (MED) AEU MED programı eğitimde uzmanlık alanında kişisel ve mesleki büyüme artırmada tutkulu tüm sektörlerden eğitimciler hedefleniyor. Böyle TESL, Erken Çocukluk Eğitimi, Öğretim Teknolojileri, Hemşirelik Eğitim ve daha fazlası gibi popüler uzmanlık alanları sunan 2 yıllık bir programdır. Broşür [2].

Tam akredite programı [3] Malezya Yeterlilik Kurumu tarafından (MQA) [4], Yüksek Eğitim Bakanlığı.

&nbsp

GÖSTERGELER

Malezya da birkaç tam akredite MED programı • Bir

• eğitim düzeylerinde farklı alanlarda faaliyet gösteren bir grup öğrenci katılın

Programın • Teslim harmanlanmış öğrenme kullanıyor - yüz öğreticiler ve çevrimiçi öğrenme yüze bir arada.... [-]

Malezya Kuala Lumpur
Ocak 2020
Yarı zamanlı
2 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku