Filter
Yüksek Lisans
Tayland Bangkok Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Top Yarı zamanlı Yüksek Lisans Programları içinde Eğitim ve Pedagoji in Bangkok Tayland 2019

Bir master sürecinde ustalık yüksek seviyede gösterirken veya profesyonel çalışma alanının belirli bir alanda lisansüstü düzeydeki bir çalışmayı tamamlayan öğrencilere verilir.

Bazı kişiler kendi kendilerini eğitmeyi tercih etselerde, eğitim genelde bir öğretmen ya da öğretim üyesinin gözetimi altında gelişmektedir. Yükseköğretim genellikle bir profesör tarafından denetlenir. Eğitim resmi ya da resmi olmayan birçok format altında gerçekleşebilmektedir.  

Tayland (ประเทศไทย), resmi olarak Tayland (ราช อาณาจักร ไทย) Kraliyeti Andaman Denizi ve Tayland Körfezi kıyısı ile Güneydoğu Asya'da bir ülkedir. Başkenti Bangkok çok sayıda ziyaretçi 'güzergahlar başlangıcında ve modern bir şehir iken, zengin bir kültürel mirasa sahiptir.

Bangkok Tayland için çalışmalar yapmak için bir en iyi yerler olduğunu. Bankok barındırdığı böyle Kasetsart University gibi mükemmel üniversiteler unutmadan kişisel çalışmalar yapmak için serin bir atmosfere sahiptir.

Yarı zamanlı Yüksek Lisans Programı içinde Eğitim ve Pedagoji in Bangkok Tayland'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Eğitim ve Pedagoji, Bangkok

Asian University Thailand

Program, İngilizce konuşmayan kültürlerden gelen öğrencilerin dil ile ilgili ihtiyaçlarını anlayışı geliştirmek ve bu ihtiyaçları karşılamaya yolları arayacaklardır. ... [+]

Müfredat ve Öğretim Yüksek Lisans Eğitim

&nbsp

Master derecesi başlangıçta BE Tay Eğitim Yasası başlatılan Eğitim mevcut politikasının Tay Bakanlığı, desteklemek için tasarlanmıştır 2542/1999 ve Tayland'da eğitim yükseltme ve daha fazla öğrenci merkezli hale değişiklik (İkinci Milli Eğitim Yasası 2545/2002 BE), . Daha özel olarak, iki dilli, İngilizce Programı (EP) ve eğitim reformu için Bakanlığın devam eden planları hayati bir rol oynamaktadır İngilizce-orta okulların sayıları giderek artan ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. Bu amaçla, yüksek lisans derecesi İngilizce vasıtasıyla, dört temel konu, İngilizce, Matematik, Sosyal Bilimler ve Fen sunmak için öğretmenler tarafından gerekli pratik becerileri üzerinde durulacaktır.... [-]

Tayland Pattaya City Bangkok
Haziran 2020
Yarı zamanlı
1 - 8 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku