Filter
Yüksek Lisans
Tayland Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Yarı zamanlı Yüksek Lisans Programları içinde Eğitim ve Pedagoji Tayland'da 2020

Öğrenciler lisans derecesi aldıktan sonra yüksek lisans programına katılarak derece alabilirler. Yüksek lisans derecesi almak için genelde 12 ile 18 ders gördükten sonra kapsamlı bir sınava girmeniz yada tez hazırlamanız gerekmektedir.

En geniş anlamıyla eğitim, bireyin üstünde şekillendirici bir deneyim olarak tanımlanabilmektedir. Bu bireyin düşünme, hissetme ve davranış şeklinin eğitimle değişebileceği anlamına gelmektedir. Pedagoji, eğitim metodları anlamına gelen ve eğitimde önemli olan bir terimdir.  

Tayland (ประเทศไทย), resmi olarak Tayland (ราช อาณาจักร ไทย) Kraliyeti Andaman Denizi ve Tayland Körfezi kıyısı ile Güneydoğu Asya'da bir ülkedir. Başkenti Bangkok çok sayıda ziyaretçi 'güzergahlar başlangıcında ve modern bir şehir iken, zengin bir kültürel mirasa sahiptir.

Yarı zamanlı Yüksek Lisans Programı içinde Eğitim ve Pedagoji Tayland'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Eğitim ve Pedagoji, Tayland

Asian University Thailand

Program, İngilizce konuşmayan kültürlerden gelen öğrencilerin dil ile ilgili ihtiyaçlarını anlayışı geliştirmek ve bu ihtiyaçları karşılamaya yolları arayacaklardır. ... [+]

Müfredat ve Öğretim Yüksek Lisans Eğitim

&nbsp

Master derecesi başlangıçta BE Tay Eğitim Yasası başlatılan Eğitim mevcut politikasının Tay Bakanlığı, desteklemek için tasarlanmıştır 2542/1999 ve Tayland'da eğitim yükseltme ve daha fazla öğrenci merkezli hale değişiklik (İkinci Milli Eğitim Yasası 2545/2002 BE), . Daha özel olarak, iki dilli, İngilizce Programı (EP) ve eğitim reformu için Bakanlığın devam eden planları hayati bir rol oynamaktadır İngilizce-orta okulların sayıları giderek artan ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. Bu amaçla, yüksek lisans derecesi İngilizce vasıtasıyla, dört temel konu, İngilizce, Matematik, Sosyal Bilimler ve Fen sunmak için öğretmenler tarafından gerekli pratik becerileri üzerinde durulacaktır.... [-]

Tayland Pattaya Şehri Bangkok
Haziran 2020
Yarı zamanlı
1 - 8 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku