Filter
Yüksek Lisans
Tayvan Taipei Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

En iyi Yarı zamanlı Yüksek Lisans Dereceleri içinde Eğitim ve Pedagoji in Taipei Tayvan 2019

Bir Yüksek Lisans ya belirli bir soruyu anlayış ilerletmek ya da önceki lisans derecesi kazanmıştır becerilerini kullanarak tamamen farklı bir şekilde çıkarmak için fırsat verir.

Eğitim alanını bir kariyer seçeneği olarak seçen bireyler, eğitimci olacakları eğitmek üzere dersler alacaklardır. Neyse ki, eğitim alanındaki bilgilerini genişletmek isteyenler için birçok olanak bulunmaktadır. Bu kurslar dünya genelinde çeşitli kurumlarda sunulmaktadır.

Tayvan (Geleneksel Çince: 台湾 veya 台湾, Basitleştirilmiş Çince: 台湾 Tai Wan) 23 milyondan fazla kişiye ev sahipliği yapmaktadır ve dünyanın en yoğun nüfuslu yerlerinden biri olan bir ülke. En prestijli üniversite Ulusal Tayvan Üniversitesi.

Taipei tüm Tayvan eğitim merkezi olarak kabul edilir. Bu sahip olduğu 20 yüksek öğretim kurumları üzerinde sahip olmasıdır. Bu şehirde ilk dört iyi üniversitelerinden Ulusal Tayvan Üniversitesi, Ulusal Chengchi Üniversitesi, Ulusal Tayvan Normal Üniversitesi, Bilim Ulusal Tayvan Üniversitesi ve Teknoloji bulunmaktadır.

Yarı zamanlı Yüksek Lisans Program içinde Eğitim ve Pedagoji in Taipei Tayvan'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Eğitim ve Pedagoji, Taipei

National Taipei University of Education

M.Ed. Öğrenme ve Öğretme, öğrenci merkezli öğretim, öğrenme kuramları ve stratejileri, Mobil Öğrenme ve Öğrenme Değerlendirmesi üzerine odaklanmaktadır. ... [+]

M.Ed. ÖĞRENME VE ÖĞRETİMDE

M.Ed. Öğrenme ve Öğretme, öğrenci merkezli öğretim, öğrenme kuramları ve stratejileri, Mobil Öğrenme ve Öğrenme Değerlendirmesi üzerine odaklanmaktadır. Lisans derecesine veya eşdeğeri olan yabancı öğrencilere açıktır. Tüm dersler İngilizce olarak yapılmaktadır. TOCFL veya Çin testleri gerekli değildir. Talimatın, güneşin merkezinde olduğu ve dokuz gezegenin etrafında döneceği Güneş sistemi gibi olması gerektiğine inanıyoruz. Benzer şekilde, bir öğrenme kurumunda, öğrencilerin öğrenmesi merkezde olmalı ve öğretim, değerlendirme, öğrenme ortamı buna göre çalışmalıdır. Bu inançla uluslararası öğrencilere M.Ed.'yi sunarız. öğrenme ve öğretme.... [-]

Tayvan Taipei
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku