Filter
Yüksek Lisans
Tayvan Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Yarı zamanlı Yüksek Lisans Dereceleri içinde Eğitim ve Pedagoji Tayvan'da 2020

Yüksek lisans derecesi lisansüstü programlarda ilk seviyedir ve lisans eğitiminizi aldıktan sonra katılabilirsiniz. Yüksek lisans derecesi almak genelde iki yıllık full time eğitim gerektirir, bu bir dönemde 36 dan 54 krediye kadar değişebilmektedir.  

Bazı kişiler kendi kendilerini eğitmeyi tercih etselerde, eğitim genelde bir öğretmen ya da öğretim üyesinin gözetimi altında gelişmektedir. Yükseköğretim genellikle bir profesör tarafından denetlenir. Eğitim resmi ya da resmi olmayan birçok format altında gerçekleşebilmektedir.  

Tayvan, Çin resmi Cumhuriyeti, Doğu Asya'da bir devlet ve Asya'da ilk anayasal cumhuriyettir. Tayvan yabancı üniversiteler ile değişim anlaşmaları birçoğu birkaç iyi üniversiteler, vardır, ve bu Tayvan yaşam deneyimi için iyi bir yoldur.

Yarı zamanlı Yüksek Lisans Derece içinde Eğitim ve Pedagoji Tayvan'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Eğitim ve Pedagoji, Tayvan

National Taipei University of Education

M.Ed. Öğrenme ve Öğretme, öğrenci merkezli öğretim, öğrenme kuramları ve stratejileri, Mobil Öğrenme ve Öğrenme Değerlendirmesi üzerine odaklanmaktadır. ... [+]

M.Ed. ÖĞRENME VE ÖĞRETİMDE

M.Ed. Öğrenme ve Öğretme, öğrenci merkezli öğretim, öğrenme kuramları ve stratejileri, Mobil Öğrenme ve Öğrenme Değerlendirmesi üzerine odaklanmaktadır. Lisans derecesine veya eşdeğeri olan yabancı öğrencilere açıktır. Tüm dersler İngilizce olarak yapılmaktadır. TOCFL veya Çin testleri gerekli değildir. Talimatın, güneşin merkezinde olduğu ve dokuz gezegenin etrafında döneceği Güneş sistemi gibi olması gerektiğine inanıyoruz. Benzer şekilde, bir öğrenme kurumunda, öğrencilerin öğrenmesi merkezde olmalı ve öğretim, değerlendirme, öğrenme ortamı buna göre çalışmalıdır. Bu inançla uluslararası öğrencilere M.Ed.'yi sunarız. öğrenme ve öğretme.... [-]

Tayvan Taipei
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku