Filter
Yüksek Lisans
Yeni Zelanda Hamilton Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Top Yarı zamanlı Yüksek Lisans Dereceleri içinde Eğitim ve Pedagoji in Hamilton Yeni Zelanda 2019

Yüksek lisans derecesi öğrencileri alanlarında daha derin bilgiye sahip olmaya yada kariyerlerinde ilerlemeye hazırlayan bir lisansüstü programıdır. Yüksek lisans programlarının büyük bir çoğunluğu devlet veya kamu üniversiteleri tarafından verilmektedir.

Eğitim, ister inanç, ister alışkanlıklar, yetenekler ve değerler olsun bir konu hakkında bilgi edinme işlemine verilen addır. Bireyler için eğitim alma ve takip etme için birçok yol vardır. Bazı yöntemler öğretimi, hikaye anlatımını, açık tartışmaları, eğitim ve araştırmayı içerebilmektedir.  

Yeni Zelanda güneybatı Pasifik Okyanusunda bir ada ülkesidir. Kuzey ve Güney Adaları bu - - ve çok sayıda küçük adalar Ülkenin coğrafi olarak iki ana kara oluşur. Yurtdışı öğrenciler, öğrenci vizesi ve Yeni Zelanda merkezli eğitim kurumunda eğitim kursuna üstlenmek için harcamak nakit makul bir düzeyde olması gerekir. Bir öğrenci daha sonra 'ın vize askıya ya da öğrenci iptal edebilir kendi kayıtlı kursları, katılmak sona erer ise Yeni Zelanda eğitim kurumları uygun göçmenlik yetkilileri bilgilendirecektir. Eğitim kurumları çoğu zaman da öğrenci yardım sağlamaktan sorumlu diğer devlet kurumları ile elektronik bu kayıt ve katılım veri alışverişi.

4000 üçüncü Öğrenciler ile 1000 Doktora Bilim adamları içeren Hamilton ekonomisi 'in eğitim bölümü Hamilton gelişiminde son derece önemli bir rol oynamıştır'. Ünlü Üniversitesi isimleri Waikato Üniversitesi, Teknoloji Waikato Enstitüsü ve Te Wananga O Aoteara içerir.

Yarı zamanlı Yüksek Lisans Derece içinde Eğitim ve Pedagoji in Hamilton Yeni Zelanda'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Eğitim ve Pedagoji, Hamilton

The University of Waikato

Bu program mezunları ve Eğitim becerilerini, bilgi ve kariyer fırsatlarının geliştirmek isteyen, eğitim uygulayıcıları içindir. müfredat, pedagoji ya da politika geliştir ... [+]

Eğitim Usta

Bu program mezunları ve Eğitim becerilerini, bilgi ve kariyer fırsatlarının geliştirmek isteyen, eğitim uygulayıcıları içindir. müfredat, pedagoji ya da politika geliştirme liderlik becerileri gelişmekte, faydaları kariyer gelişimi ve eğitim uygulama belirli bir alanda uzmanlık geliştirilmesini içerir.

profesyonel uzmanlık alanına doğru öğrenim hedefleyin.

Öğrenciler öğretilen kağıtlar, bir araştırma yöntemleri kağıt (30 puan) ve araştırma en az 30 puan 180 puan tamamlamak zorundadırlar.

bir takvim yılı boyunca Çalışırken part-time ya da full-time - Size uygun bir tempoda Komple kurs.

Programın özeti

Bizim dünyaca ünlü personel kendi uzmanlık alanlarında lider olarak uluslararası alanda tanınan aktif araştırmacılar vardır. Bizim personel hakkında daha fazla bilgi edinin. Aşağıdaki çalışma veya üç uzmanlık (aşağıda listelenen) bir program olarak aşağıdaki konulardan biri üzerinde çalışma odaklanmak seçin. Alternatif olarak, Milli Eğitim Te Kura Toi Tangata Fakültesi kağıtları birleştirerek çalışmanın kendi programını oluşturmak, ya da başka bir fakülte (lisans Liderler onayına tabi) bir kağıt içerir. ... [-]
Yeni Zelanda Hamilton Tauranga
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
12 - 18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku