Filter
Yüksek Lisans
Yeni Zelanda Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Karşılaştır Yarı zamanlı Yüksek Lisans Dereceleri içinde Eğitim ve Pedagoji Yeni Zelanda'da 2019

Bir Masters faydaları kazanç potansiyeli geliştirmek ötesine. Onlar size gelişimini hızlandırmak için kişisel ve mesleki beceri ile sağlayabilir. Onlar da eş kendinizi farklılaştırmak için bir fırsattır, birçoğu benzer bir düzey ve lisans niteliklere sahip olacak.

Eğitim alanını bir kariyer seçeneği olarak seçen bireyler, eğitimci olacakları eğitmek üzere dersler alacaklardır. Neyse ki, eğitim alanındaki bilgilerini genişletmek isteyenler için birçok olanak bulunmaktadır. Bu kurslar dünya genelinde çeşitli kurumlarda sunulmaktadır.

Yeni Zelanda güneybatı Pasifik Okyanusunda bir ada ülkesidir. Kuzey ve Güney Adaları bu - - ve çok sayıda küçük adalar Ülkenin coğrafi olarak iki ana kara oluşur. Yurtdışı öğrenciler, öğrenci vizesi ve Yeni Zelanda merkezli eğitim kurumunda eğitim kursuna üstlenmek için harcamak nakit makul bir düzeyde olması gerekir. Bir öğrenci daha sonra 'ın vize askıya ya da öğrenci iptal edebilir kendi kayıtlı kursları, katılmak sona erer ise Yeni Zelanda eğitim kurumları uygun göçmenlik yetkilileri bilgilendirecektir. Eğitim kurumları çoğu zaman da öğrenci yardım sağlamaktan sorumlu diğer devlet kurumları ile elektronik bu kayıt ve katılım veri alışverişi.

Yarı zamanlı Yüksek Lisans Derecesi içinde Eğitim ve Pedagoji Yeni Zelanda'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Eğitim ve Pedagoji, Yeni Zelanda

The University of Waikato

Bu program mezunları ve Eğitim becerilerini, bilgi ve kariyer fırsatlarının geliştirmek isteyen, eğitim uygulayıcıları içindir. müfredat, pedagoji ya da politika geliştir ... [+]

Eğitim Usta

Bu program mezunları ve Eğitim becerilerini, bilgi ve kariyer fırsatlarının geliştirmek isteyen, eğitim uygulayıcıları içindir. müfredat, pedagoji ya da politika geliştirme liderlik becerileri gelişmekte, faydaları kariyer gelişimi ve eğitim uygulama belirli bir alanda uzmanlık geliştirilmesini içerir.

profesyonel uzmanlık alanına doğru öğrenim hedefleyin.

Öğrenciler öğretilen kağıtlar, bir araştırma yöntemleri kağıt (30 puan) ve araştırma en az 30 puan 180 puan tamamlamak zorundadırlar.

bir takvim yılı boyunca Çalışırken part-time ya da full-time - Size uygun bir tempoda Komple kurs.

Programın özeti

Bizim dünyaca ünlü personel kendi uzmanlık alanlarında lider olarak uluslararası alanda tanınan aktif araştırmacılar vardır. Bizim personel hakkında daha fazla bilgi edinin. Aşağıdaki çalışma veya üç uzmanlık (aşağıda listelenen) bir program olarak aşağıdaki konulardan biri üzerinde çalışma odaklanmak seçin. Alternatif olarak, Milli Eğitim Te Kura Toi Tangata Fakültesi kağıtları birleştirerek çalışmanın kendi programını oluşturmak, ya da başka bir fakülte (lisans Liderler onayına tabi) bir kağıt içerir. ... [-]
Yeni Zelanda Hamilton Tauranga
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
12 - 18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku