Filter
Yüksek Lisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Eğlence Sektörü Yüksek Lisans Programları Karşılaştır

Bir yüksek lisans genellikle seçtikleri kariyer alanlarında uygulanacak uzman düzeyinde becerileri sağlayarak önümüzdeki öğrencileri alır. Bu ileri derecede genellikle tamamlamak için bir ila üç yıl sürer, ve programı aracılığıyla kazanılan ek uzmanlık genellikle daha iş imkanı ve daha yüksek otorite konumlarını açar.

Eğlence İş Master nedir? Bu derece kitle iletişim ve eğlence ticari tarafı öğretir. Öğrenciler genellikle eğlence eğilimleri belirlemek ve nasıl tarihleri ​​karşılamak önemli yapımları planı öğreneceksiniz. Öğrenciler ayrıca, genellikle festivaller ve fuarlar organize etmek ekipleri çalışma dahil olacak. sağlam bir iş planı geliştirmek için öğrenme genellikle kurs önemli bir yönüdür. derecesi film, televizyon, eğlence etkinlikleri ve müzik gibi alanlarda bir yönetici olmak için mezun hazırlamak olabilir.

Eğlence İş Master takip öğrenciler, başarılı bir iş yaratma sırlarını öğrenmek için fırsat var. Öğrenciler genellikle aynı anda kritik iletişim becerilerini öğrenirken, önemli iş açar takip etmek öğrencinin sağlayan eğlence sektörü yöneticileri ve liderleri ile hayati ağ fırsatları inşa edebiliyoruz.

derecesi bu tip maliyet okul programı ya da okul ve diğer faktörler ne kadar prestijli, bulunduğu yere bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Bu uygulamadan önce araştırma maliyeti ve finansman her zaman akıllıca olur.

Eğlence İş Master ile, mezunlar üretim ve iletişim bölümlerinde yüksek talep genellikle vardır ve bunlar bir genel müdür pozisyonuna ilerleyebilir. Genellikle, mezunlarının iş modeline tüketici ya da iş için bir iş kullanarak kendi şirket geliştirmek için beceri ve ağlarını kullanın.Oyunculuk için bir yetenek ajan olma şarkı ya da profesyonel spor yıldız da bu programı tamamlamak çoğu için geçerli yoldur.

eğlence endüstrisi tutkulu ama organize olan insanlara ihtiyacı vardır. Bu alana ileri derecede ilgilenen varsa, lütfen aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Eğlence Sektörü

Universidad de Leon

Eğitim ve spor performans analizi alanında mesleki uygulamalar için eğitimi geliştirmeyi amaçlayan en son bilimsel-teknik bilgileri, ayrıca uzmanların metodolojilerini ve ... [+]

yaklaşık

Eğitim ve spor performans analizi alanında mesleki uygulamalar için eğitimi geliştirmeyi amaçlayan en son bilimsel-teknik bilgileri, ayrıca uzmanların metodolojilerini ve pratik deneyimlerini sağlayan kalıcı ve özel bir eğitim sunuyoruz.

Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri Bölümü mezunları, Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri Bölümü mezunları ve Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri Bölümü mezunları.

Öğrenmek isteyen varsaPerformans sporu alanında profesyonelce egzersiz yapın.En son eğitim metodolojilerini uygulayın.Sporcunun ve müsabakanın hazırlanmasındaki yükleri ölçün ve kontrol edin.Sistematik performans analizi süreçlerini tasarlayın ve uygulayın (fiziksel, teknik ve taktiksel yeteneklerin değerlendirilmesi).Yenilikler ve spor eğitimi ve rekabet analizinin özel teknolojik araçlarını yönetin.Size ne sunuyoruzYüksek pratik ve uygulamalı bileşeni ile özel eğitim.Mesleğe yönlenme (mesleki uygulama için nitelik).Eğitim ve rekabetçi spor alanında tanınan prestij profesörleri.Pratik faaliyetlerin geliştirilmesinin yanı sıra, öğrenciler ve öğretmenler arasındaki etkileşimi artıran yüz yüze öğretim.Potansiyel ve gelecekteki beklentileri için olağanüstü talep ve ilgi.Profesyonel gezilerSpor AntrenörüFiziksel antrenörReclaımer-readaptador.Biyomekanik.Taktik AnalistDirektör / Spor Koordinatörü.Kişisel antrenöryeterlilikler... [-]
İspanya León
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku