Filter
Yüksek Lisans
İspanya León Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

León İspanya'da Eğlence Sektörü Yüksek Lisans Programları Bul 2019/2020

Yüksek lisans derecesi öğrencileri alanlarında daha derin bilgiye sahip olmaya yada kariyerlerinde ilerlemeye hazırlayan bir lisansüstü programıdır. Yüksek lisans programlarının büyük bir çoğunluğu devlet veya kamu üniversiteleri tarafından verilmektedir.

Eğlence işletme programında okuyanlar genellikle eğlence endüstrisinin iş yönleriyle ilgili çok çeşitli konular hakkında bilgi edinebilirler. Örneğin, öğrenciler proje bütçeleme, yetenek yönetimi, sözleşme sorunları ve diğer ilgili konuları okuyabilir.

İspanya (İspanyolca: España) Akdeniz'in batı ucunda Portekiz ile İber Yarımadası paylaşımı farklı bir ülkedir. İspanya onun dostu sakinleri ve rahat yaşam tarzı nedeniyle Avrupa'da egzotik bir ülke olarak kabul edilir. İspanya'da Üniversite dersleri için normal süresi 6 olan Tıp ve çift derece, hariç, 4 yıldır. Madrid ve Barcelona iyi mutfağı, canlı gece hayatı ve dünyaca ünlü folklor ve festivaller için dünya çapında şehirler bilinmektedir.

León İspanya'da Eğlence Sektörü Yüksek Lisans Dereceleri Okullarla İletişime Geçin 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Eğlence Sektörü, León

Dereceler
Konum
İspanya
León
Eğitim türü
Hız
Universidad de Leon

Eğitim ve spor performans analizi alanında mesleki uygulamalar için eğitimi geliştirmeyi amaçlayan en son bilimsel-teknik bilgileri, ayrıca uzmanların metodolojilerini ve ... [+]

yaklaşık

Eğitim ve spor performans analizi alanında mesleki uygulamalar için eğitimi geliştirmeyi amaçlayan en son bilimsel-teknik bilgileri, ayrıca uzmanların metodolojilerini ve pratik deneyimlerini sağlayan kalıcı ve özel bir eğitim sunuyoruz.

Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri Bölümü mezunları, Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri Bölümü mezunları ve Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri Bölümü mezunları.

Öğrenmek isteyen varsaPerformans sporu alanında profesyonelce egzersiz yapın.En son eğitim metodolojilerini uygulayın.Sporcunun ve müsabakanın hazırlanmasındaki yükleri ölçün ve kontrol edin.Sistematik performans analizi süreçlerini tasarlayın ve uygulayın (fiziksel, teknik ve taktiksel yeteneklerin değerlendirilmesi).Yenilikler ve spor eğitimi ve rekabet analizinin özel teknolojik araçlarını yönetin.Size ne sunuyoruzYüksek pratik ve uygulamalı bileşeni ile özel eğitim.Mesleğe yönlenme (mesleki uygulama için nitelik).Eğitim ve rekabetçi spor alanında tanınan prestij profesörleri.Pratik faaliyetlerin geliştirilmesinin yanı sıra, öğrenciler ve öğretmenler arasındaki etkileşimi artıran yüz yüze öğretim.Potansiyel ve gelecekteki beklentileri için olağanüstü talep ve ilgi.Profesyonel gezilerSpor AntrenörüFiziksel antrenörReclaımer-readaptador.Biyomekanik.Taktik AnalistDirektör / Spor Koordinatörü.Kişisel antrenöryeterlilikler... [-]
İspanya León
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku