Filter
Yüksek Lisans
Avrupa Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Avrupa Eğlence Sektörü Yüksek Lisans Dereceleri Hepsini İncele 2019/2020

Yüksek lisans düzeyinde çalışmalar araştırma veya mesleki uygulama bir alanın bir alanda özel çalışma içerir. Yüksek lisans derecesini elde konunun ustalık daha yüksek düzeyde göstermektedir. Yüksek lisans kazanç, bir yıl üç ya da dört yıl sürebilir. Mezun için önce, genellikle yazmak ve bir tez, sizin özel araştırma doruk noktasıdır uzun kağıt savunmak gerekir.

Eğlence sektörü, eğlence endüstrisindeki iş uygulamaları teorisi ve analizi ile ilgilenmektedir. Bir yüksek öğretim programında ele alınan konular yetenek yönetimi, bütçeleme, vergi düzenlemeleri, gelir ve daha fazlasını içerebilir.

Avrupa'nın en büyük altıncı kıta ve 47 ülke ve çeşitli bağımlılıkları, adalar ve bölgede içerir. Bu Batı için güney, doğu Asya ve Atlantik Okyanusu ile Akdeniz ile sınırlanmıştır.

Avrupa Eğlence Sektörü Yüksek Lisans Programları Bul 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Eğlence Sektörü, Avrupa

Universidad de Leon

Eğitim ve spor performans analizi alanında mesleki uygulamalar için eğitimi geliştirmeyi amaçlayan en son bilimsel-teknik bilgileri, ayrıca uzmanların metodolojilerini ve ... [+]

yaklaşık

Eğitim ve spor performans analizi alanında mesleki uygulamalar için eğitimi geliştirmeyi amaçlayan en son bilimsel-teknik bilgileri, ayrıca uzmanların metodolojilerini ve pratik deneyimlerini sağlayan kalıcı ve özel bir eğitim sunuyoruz.

Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri Bölümü mezunları, Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri Bölümü mezunları ve Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri Bölümü mezunları.

Öğrenmek isteyen varsaPerformans sporu alanında profesyonelce egzersiz yapın.En son eğitim metodolojilerini uygulayın.Sporcunun ve müsabakanın hazırlanmasındaki yükleri ölçün ve kontrol edin.Sistematik performans analizi süreçlerini tasarlayın ve uygulayın (fiziksel, teknik ve taktiksel yeteneklerin değerlendirilmesi).Yenilikler ve spor eğitimi ve rekabet analizinin özel teknolojik araçlarını yönetin.Size ne sunuyoruzYüksek pratik ve uygulamalı bileşeni ile özel eğitim.Mesleğe yönlenme (mesleki uygulama için nitelik).Eğitim ve rekabetçi spor alanında tanınan prestij profesörleri.Pratik faaliyetlerin geliştirilmesinin yanı sıra, öğrenciler ve öğretmenler arasındaki etkileşimi artıran yüz yüze öğretim.Potansiyel ve gelecekteki beklentileri için olağanüstü talep ve ilgi.Profesyonel gezilerSpor AntrenörüFiziksel antrenörReclaımer-readaptador.Biyomekanik.Taktik AnalistDirektör / Spor Koordinatörü.Kişisel antrenöryeterlilikler... [-]
İspanya León
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku