MASTERSTUDIES

Eğlence Sektörü 3 Yüksek Lisans Programları Karşılaştır

Bir yüksek lisans genellikle seçtikleri kariyer alanlarında uygulanacak uzman düzeyinde becerileri sağlayarak önümüzdeki öğrencileri alır. Bu ileri derecede genellikle tamamlamak için bir ila üç yıl sürer, ve programı aracılığıyla kazanılan ek uzmanlık genellikle daha iş imkanı ve daha yüksek otorite konumlarını açar.

Eğlence İş Master nedir? Bu derece kitle iletişim ve eğlence ticari tarafı öğretir. Öğrenciler genellikle eğlence eğilimleri belirlemek ve nasıl tarihleri ​​karşılamak önemli yapımları planı öğreneceksiniz. Öğrenciler ayrıca, genellikle festivaller ve fuarlar organize etmek ekipleri çalışma dahil olacak. sağlam bir iş planı geliştirmek için öğrenme genellikle kurs önemli bir yönüdür. derecesi film, televizyon, eğlence etkinlikleri ve müzik gibi alanlarda bir yönetici olmak için mezun hazırlamak olabilir.

Eğlence İş Master takip öğrenciler, başarılı bir iş yaratma sırlarını öğrenmek için fırsat var. Öğrenciler genellikle aynı anda kritik iletişim becerilerini öğrenirken, önemli iş açar takip etmek öğrencinin sağlayan eğlence sektörü yöneticileri ve liderleri ile hayati ağ fırsatları inşa edebiliyoruz.

derecesi bu tip maliyet okul programı ya da okul ve diğer faktörler ne kadar prestijli, bulunduğu yere bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Bu uygulamadan önce araştırma maliyeti ve finansman her zaman akıllıca olur.

Eğlence İş Master ile, mezunlar üretim ve iletişim bölümlerinde yüksek talep genellikle vardır ve bunlar bir genel müdür pozisyonuna ilerleyebilir. Genellikle, mezunlarının iş modeline tüketici ya da iş için bir iş kullanarak kendi şirket geliştirmek için beceri ve ağlarını kullanın.Oyunculuk için bir yetenek ajan olma şarkı ya da profesyonel spor yıldız da bu programı tamamlamak çoğu için geçerli yoldur.

eğlence endüstrisi tutkulu ama organize olan insanlara ihtiyacı vardır. Bu alana ileri derecede ilgilenen varsa, lütfen aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

3 Sonuçlar Eğlence Sektörü Filter

Eğlence sektöründe bilim ustası

Full Sail University
MSc
Şub 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
12 aylar
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme

deneyim yıllardır eğlence sektöründe kariyer için mezun hazırlamak ile, Full Sail University iş excel ihtiyacımız olacak becerilerin tür benzersiz bir bakış açısı vardır ve bi ...

Devamını oku

Eğitim ve Spor Performansında Usta

Universidad de Leon
Yönetici Kursları
<
Tam zamanlı
Ispanyolca
Kampüs

Eğitim ve spor performans analizi alanında mesleki uygulamalar için eğitimi geliştirmeyi amaçlayan en son bilimsel-teknik bilgileri, ayrıca uzmanların metodolojilerini ve prat ...

Devamını oku

Spor İş ve Eğlence Yönetimi MS

Manhattanville College School of Business
MSc
<
18 aylar
Ingilizce
Kampüs

MS Sport Business ve Entertainment Management programı, öğrencileri spor endüstrisinde heyecan verici bir kariyer için hazırlar. Elbette, en sevdiğimiz takımlarımız ve sporlar ...

Devamını oku