TOP-MASTERSDEGREE

Eğlence Sektörü Yüksek Lisans Programları Karşılaştır

Bir yüksek lisans genellikle seçtikleri kariyer alanlarında uygulanacak uzman düzeyinde becerileri sağlayarak önümüzdeki öğrencileri alır. Bu ileri derecede genellikle tamamlamak için bir ila üç yıl sürer, ve programı aracılığıyla kazanılan ek uzmanlık genellikle daha iş imkanı ve daha yüksek otorite konumlarını açar.

Eğlence İş Master nedir? Bu derece kitle iletişim ve eğlence ticari tarafı öğretir. Öğrenciler genellikle eğlence eğilimleri belirlemek ve nasıl tarihleri ​​karşılamak önemli yapımları planı öğreneceksiniz. Öğrenciler ayrıca, genellikle festivaller ve fuarlar organize etmek ekipleri çalışma dahil olacak. sağlam bir iş planı geliştirmek için öğrenme genellikle kurs önemli bir yönüdür. derecesi film, televizyon, eğlence etkinlikleri ve müzik gibi alanlarda bir yönetici olmak için mezun hazırlamak olabilir.

Eğlence İş Master takip öğrenciler, başarılı bir iş yaratma sırlarını öğrenmek için fırsat var. Öğrenciler genellikle aynı anda kritik iletişim becerilerini öğrenirken, önemli iş açar takip etmek öğrencinin sağlayan eğlence sektörü yöneticileri ve liderleri ile hayati ağ fırsatları inşa edebiliyoruz.

derecesi bu tip maliyet okul programı ya da okul ve diğer faktörler ne kadar prestijli, bulunduğu yere bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Bu uygulamadan önce araştırma maliyeti ve finansman her zaman akıllıca olur.

Eğlence İş Master ile, mezunlar üretim ve iletişim bölümlerinde yüksek talep genellikle vardır ve bunlar bir genel müdür pozisyonuna ilerleyebilir. Genellikle, mezunlarının iş modeline tüketici ya da iş için bir iş kullanarak kendi şirket geliştirmek için beceri ve ağlarını kullanın.Oyunculuk için bir yetenek ajan olma şarkı ya da profesyonel spor yıldız da bu programı tamamlamak çoğu için geçerli yoldur.

eğlence endüstrisi tutkulu ama organize olan insanlara ihtiyacı vardır. Bu alana ileri derecede ilgilenen varsa, lütfen aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

1 Sonuçlar Eğlence Sektörü Filter

Eğitim ve Spor Performansında Usta

Universidad de Leon
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Eylül 2019 İspanya León

Eğitim ve spor performans analizi alanında mesleki uygulamalar için eğitimi geliştirmeyi amaçlayan en son bilimsel-teknik bilgileri, ayrıca uzmanların metodolojilerini ve pratik deneyimlerini sağlayan kalıcı ve özel bir eğitim sunuyoruz.