TOP-MASTERSDEGREE

in Barcelona İspanya'da e-Ticaret Yüksek Lisans Programları Bak 2019/2020

Bir Yüksek Lisans ya belirli bir soruyu anlayış ilerletmek ya da önceki lisans derecesi kazanmıştır becerilerini kullanarak tamamen farklı bir şekilde çıkarmak için fırsat verir.

Resmi olarak İspanya, İspanya Krallığı, egemen bir devlet ve Avrupa Birliği üyesi bir devlettir. Bu güneybatı Avrupa'da İber Yarımadası'nda yer almaktadır. İspanyol üniversitelerin kendi derece erişimi düzenleyen ve akademik ücretleri düzeltmek. Ayrıca resmi olmayan yüksek lisans düzeyinde eğitim olabilir. Başkent Madrid muhtemelen herhangi bir Avrupa kenti kişi başına düşen bar en fazla sayıda ve çok aktif bir gece hayatı vardır.

İspanya en büyük 2. kenti olan, Barselona eyaletinin başkentidir. Bu 4 milyon nüfusu vardır. Bu yıl binlerce turist barındıran bir canlı bir şehir. Bu diğerleri arasında Barcelona üniversiteye ev sahipliği yapmaktadır.

in Barcelona İspanya'da e-Ticaret Yüksek Lisans Programları Okullarla İletişime Geçin 2019/2020

10 Sonuçlar e-Ticaret, Barcelona Filter

Dijital İş Konusunda Yüksek Lisans

The Valley Digital Business School
Kampüs Yarı zamanlı 10 aylar Ekim 2019 İspanya Barcelona

MDB, dijital iş dünyasının tüm alanlarında uzmanları eğitmekte ve dijital sektörde çalışmak için gereken bilgi ve becerilerin kazanılmasını garanti etmektedir. Büyük bir fakülte, aktif uzmanlar ve güncellenmiş bir gündem, bilginin şirketlerin gerçekliğine uygulanmasını garanti eder.

E-Ticarette Usta

IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores
e-Öğrenme 750 saat Bilgi iste İspanya Barcelona

Dijital Pazarlama (veya Dijital Turizm) alanında yoğunlaştırılmış bir yoğunlaşmaya sahip e-Ticarette Master ile, elektronik ticaretin enine profesyonel bir vizyonunu elde etmek için gerekli tüm bilgi alanlarını tanıyabilir, kullanıcıların çevrimiçi mağazaya çekiciliği, satın alma işleminin gerçekleştirilmesi ve yatırımın yapılmasına kadar olan siparişlerin gerçekleştirilmesi ve müşterinin evine sevk edilmesi.

E-Ticaret ve Turizmde Yüksek Lisans

IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores
e-Öğrenme 750 saat Bilgi iste İspanya Barcelona

E-Ticaret veya Dijital Pazarlama konusunda uzmanlığı olan Turizmde Yüksek Lisansta, sektörün talep ettiği nitelikli profesyonellerin taleplerine cevap vermek için çevrimiçi kanalda en gelişmiş dijital pazarlama ve konumlandırma tekniklerini öğreneceksiniz.

Elektronik Ticaret Ve Dijital Pazarlamada Yüksek Lisans

ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona
e-Öğrenme Tam zamanlı 18 aylar Açık Kayıt İspanya Barcelona

Elektronik Ticaret ve Dijital Pazarlama alanında MBA Master, pazarlama, finans, insan kaynakları, provizyon ve özel vurgu ile iletişim ve yetenek yönetimi alanlarında, onları dijital ortama entegre ederek, ana faaliyet alanları hakkında bilgi verecektir. Bugün bizi çevreliyor.

Elektronik Ticaret Ve Dijital Pazarlama Konusunda Yüksek Lisans

ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona
e-Öğrenme Tam zamanlı 12 aylar Açık Kayıt İspanya Barcelona

Elektronik Ticaret ve Dijital Pazarlama alanında Master size dijital ortamlarda projelere liderlik etmek için gerekli becerileri getiriyor. Bu yüksek lisans derecesinin önemli yönlerinden biri, dijital pazarlama tekniklerinin kurumlarımız için iyi ekonomik sonuçlar sağlayan dijital projeler oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanıyan e-Ticaret ile entegrasyonudur. Ayrıca sunduğumuz pratik durumlar sayesinde dezavantajları ve her birinin avantajlarını analiz etmenize olanak sağlayacak farklı görünür projeler gerçekleştirebilirsiniz.

Online pazarlama ve e-ticaret MA

OBS Business School
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 12 aylar Bilgi iste İspanya Barcelona Madrid + 2 daha

Küresel ekonomik kriz ortamına rağmen, dijital pazar büyümesinin ana lokomotiflerinden biri haline yıl sonra gelişiyor. Yeni teknolojiler uyarlanmış hangi hızda hiçbir tarihsel karşılaştırma vardır. Radyo Elli milyon kişi ve onüç TV, internet izleyiciye alma otuz sekiz yıl sürdü ederken o kadar başarılı ...

Dijital Pazarlamada Profesyonel Usta

Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School
e-Öğrenme Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Yarı zamanlı 14 aylar Eylül 2019 İspanya Barcelona Madrid + 2 daha

Her ayrıntıya dikkat ederek sıfırdan çevrimiçi bir işletme kurun. E-Ticaret projenizi oluşturun ve satışlarınızı yaratıcı bir şekilde teşvik etmek için Dijital Pazarlama araçlarını kullanın.

Dijital pazarlama ve e-ticarette online master

GBSB Global Business School - Online programs
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 9 - 12 aylar Açık Kayıt İspanya Spain Online Barcelona Madrid + 3 daha

Dijital pazarlama ve e-ticaret alanında "Digital" in temelinde bir İşletme Okulunda yüksek lisans öğrencisi olun. GBSB Global Business School, resmi Microsoft Okulu ve dijital eğitim alanında lider olarak Microsoft'un akredite ettiği tek yüksek öğretim kurumudur.

Dijital Pazarlama ve e-Ticaret Tourist Çevrimiçi Usta

Euroaula Barcelona
e-Öğrenme Yarı zamanlı 9 aylar Ekim 2019 İspanya Barcelona

Dijital Pazarlama ve e-Ticaret Tourist Master rekabetçi ortamlar ve yeni teknolojileri sağlıyoruz piyasaların artan küreselleşme ile baş edebilmek için profesyoneller yetiştirmeyi amaçlayan bir programdır. Bu yeni teknolojik çevre yaşam ürünlerinin döngülerini ve yeni fırsatlar açılmasını azaltarak, artan rekabet ile karakterize.

Dijital Girişimcilikte Usta

ESEI International Business School Barcelona
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste İspanya Barcelona

ESEI'nin Dijital Girişimcilik Yüksek Lisansı, dijital iletişim ve başlangıçlarda lider olmak isteyen öğrenciler için proje tabanlı, pratik bir derstir. Yerleşik ve yeni ortaya çıkan dijital teknolojilerin zorlukları ve avantajları hakkında bilgi sahibi olacak ve bilgi ve becerilerinizi hem yeni kurulan şirketlere hem de köklü şirketlere uygulayabilecek bir yenilikçi olacaksınız.