TOP-MASTERSDEGREE

in Madrid İspanya'da e-Ticaret Yüksek Lisanslar Bak 2019/2020

Öğrenciler lisans derecesi aldıktan sonra yüksek lisans programına katılarak derece alabilirler. Yüksek lisans derecesi almak için genelde 12 ile 18 ders gördükten sonra kapsamlı bir sınava girmeniz yada tez hazırlamanız gerekmektedir.

İspanya (İspanyolca: España) Akdeniz'in batı ucunda Portekiz ile İber Yarımadası paylaşımı farklı bir ülkedir. İspanya onun dostu sakinleri ve rahat yaşam tarzı nedeniyle Avrupa'da egzotik bir ülke olarak kabul edilir. İspanya'da Üniversite dersleri için normal süresi 6 olan Tıp ve çift derece, hariç, 4 yıldır. Madrid ve Barcelona iyi mutfağı, canlı gece hayatı ve dünyaca ünlü folklor ve festivaller için dünya çapında şehirler bilinmektedir.

Madrid Şehir İspanya'nın başkenti. Bu 3 milyon sakinleri ile bir metropol alandır. Bu yıllık boğa güreşi olay ev sahipliği Las Ventas adlı bir arena vardır. Kentte çok sayıda kamu ve özel üniversite bulunmaktadır.

in Madrid İspanya'da e-Ticaret Yüksek Lisans Programları Okullarla İletişime Geçin 2019/2020

6 Sonuçlar e-Ticaret, Madrid Filter

Dijital Pazarlama Ve E-Ticaret Konusunda Yüksek Lisans

Spain Business School
e-Öğrenme Yarı zamanlı 10 hukuk lisans derecesi bulun Ekim 2019 İspanya Madrid

İnternette bir işletme oluşturmak isteyen ve potansiyel alıcılarına, nerede olduklarına ve var olan farklı cihazlardan nasıl yapılacağını bilmek isteyen tüm insanlara yöneliktir. Ayrıca, ticarete adanmış herhangi bir şirket için başarıya götürecek stratejiyi tanımlaması ve planlaması gereken insanlar için ...

E-Ticaret Alanında Yüksek Lisans

IMF Business School
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 12 aylar Açık Kayıt İspanya Madrid + 1 daha

IMF İşletme Okulu ve Ávila Katolik Üniversitesi (UCAV), eTicaret'te Yüksek Lisans'ı başlattı. Bu program, şirketin iş stratejilerine dijital ortamın yeni dillerini, kanallarını ve araçlarını dahil etmeyi sağlar.

Online pazarlama ve e-ticaret MA

OBS Business School
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 12 aylar Bilgi iste İspanya Barcelona Madrid + 2 daha

Küresel ekonomik kriz ortamına rağmen, dijital pazar büyümesinin ana lokomotiflerinden biri haline yıl sonra gelişiyor. Yeni teknolojiler uyarlanmış hangi hızda hiçbir tarihsel karşılaştırma vardır. Radyo Elli milyon kişi ve onüç TV, internet izleyiciye alma otuz sekiz yıl sürdü ederken o kadar başarılı ...

Dijital Pazarlamada Profesyonel Usta

Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School
e-Öğrenme Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Yarı zamanlı 14 aylar Eylül 2019 İspanya Barcelona Madrid + 2 daha

Her ayrıntıya dikkat ederek sıfırdan çevrimiçi bir işletme kurun. E-Ticaret projenizi oluşturun ve satışlarınızı yaratıcı bir şekilde teşvik etmek için Dijital Pazarlama araçlarını kullanın.

Dijital pazarlama ve e-ticarette online master

GBSB Global Business School - Online programs
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 9 - 12 aylar Açık Kayıt İspanya Spain Online Barcelona Madrid + 3 daha

Dijital pazarlama ve e-ticaret alanında "Digital" in temelinde bir İşletme Okulunda yüksek lisans öğrencisi olun. GBSB Global Business School, resmi Microsoft Okulu ve dijital eğitim alanında lider olarak Microsoft'un akredite ettiği tek yüksek öğretim kurumudur.

Online Pazarlama ve Elektronik Ticaret Yüksek Lisans

EAE Business School
Kampüs Tam zamanlı 12 aylar Ekim 2019 İspanya Madrid

Çevrimiçi Pazarlama ve Elektronik Ticarette Master, ticari stratejileri ve müşteriyle olan ilişkilerinde yeni kanalları, medyayı ve dilleri nasıl birleştireceğini bilen Pazarlama uzmanlarını eğitmek için tasarlanmıştır. Bunun için, bu eylemlerdeki yatırımların geri dönüşünü garanti eden sonuçların analizi de dahil olmak üzere, dijital ortamın farklı teknikleri, araçları ve özel yetkinlikleri ele alınacaktır. Böylece, proje planlamasına yakın bir yaklaşıma dayanarak, başarılı iletişim, ilişki ve dijital satış stratejilerinin geliştirilmesine olanak tanıyan tüm önemli hususlar ele alınacaktır.