TOP-MASTERSDEGREE

Avrupa e-Ticaret Yüksek Lisans Programları Araştır 2019/2020

Bir master sürecinde ustalık yüksek seviyede gösterirken veya profesyonel çalışma alanının belirli bir alanda lisansüstü düzeydeki bir çalışmayı tamamlayan öğrencilere verilir.

Avrupa'nın en büyük altıncı kıta ve 47 ülke ve çeşitli bağımlılıkları, adalar ve bölgede içerir. Bu Batı için güney, doğu Asya ve Atlantik Okyanusu ile Akdeniz ile sınırlanmıştır.

Avrupa e-Ticaret Yüksek Lisans Programları Karşılaştır 2019/2020

18 Sonuçlar e-Ticaret, Avrupa Filter

Dijital İş Konusunda Yüksek Lisans

The Valley Digital Business School
Kampüs Yarı zamanlı 10 aylar Ekim 2019 İspanya Barcelona

MDB, dijital iş dünyasının tüm alanlarında uzmanları eğitmekte ve dijital sektörde çalışmak için gereken bilgi ve becerilerin kazanılmasını garanti etmektedir. Büyük bir fakülte, aktif uzmanlar ve güncellenmiş bir gündem, bilginin şirketlerin gerçekliğine uygulanmasını garanti eder.

Dijital Pazarlama Ve E-Ticaret Konusunda Yüksek Lisans

Spain Business School
e-Öğrenme Yarı zamanlı 10 hukuk lisans derecesi bulun Ekim 2019 İspanya Madrid

İnternette bir işletme oluşturmak isteyen ve potansiyel alıcılarına, nerede olduklarına ve var olan farklı cihazlardan nasıl yapılacağını bilmek isteyen tüm insanlara yöneliktir. Ayrıca, ticarete adanmış herhangi bir şirket için başarıya götürecek stratejiyi tanımlaması ve planlaması gereken insanlar için ...

Dijital Pazarlama ve Elektronik Ticaret Yüksek Lisans Derecesi

UNIR
e-Öğrenme Yarı zamanlı 1 yıl Eylül 2019 İspanya Logroño

Dijital Pazarlama ve e-ticaret alanındaki çevrimiçi Master, iş dünyasına uygulanan çevrimiçi pazarlamadaki en son trendler ve şirketlerin dijitalleştirilmesi konusunda uzman olarak sizi eğitecek: SEO, SEM, performans, sosyal medya, e-posta, büyük veri stratejilerini öğreneceksiniz. mobil ve gelen pazarlama.

E-Ticarette Usta

IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores
e-Öğrenme 750 saat Bilgi iste İspanya Barcelona

Dijital Pazarlama (veya Dijital Turizm) alanında yoğunlaştırılmış bir yoğunlaşmaya sahip e-Ticarette Master ile, elektronik ticaretin enine profesyonel bir vizyonunu elde etmek için gerekli tüm bilgi alanlarını tanıyabilir, kullanıcıların çevrimiçi mağazaya çekiciliği, satın alma işleminin gerçekleştirilmesi ve yatırımın yapılmasına kadar olan siparişlerin gerçekleştirilmesi ve müşterinin evine sevk edilmesi.

E-Ticaret ve Turizmde Yüksek Lisans

IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores
e-Öğrenme 750 saat Bilgi iste İspanya Barcelona

E-Ticaret veya Dijital Pazarlama konusunda uzmanlığı olan Turizmde Yüksek Lisansta, sektörün talep ettiği nitelikli profesyonellerin taleplerine cevap vermek için çevrimiçi kanalda en gelişmiş dijital pazarlama ve konumlandırma tekniklerini öğreneceksiniz.

Elektronik Ticaret Ve Dijital Pazarlamada Yüksek Lisans

ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona
e-Öğrenme Tam zamanlı 18 aylar Açık Kayıt İspanya Barcelona

Elektronik Ticaret ve Dijital Pazarlama alanında MBA Master, pazarlama, finans, insan kaynakları, provizyon ve özel vurgu ile iletişim ve yetenek yönetimi alanlarında, onları dijital ortama entegre ederek, ana faaliyet alanları hakkında bilgi verecektir. Bugün bizi çevreliyor.

Elektronik Ticaret Ve Dijital Pazarlama Konusunda Yüksek Lisans

ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona
e-Öğrenme Tam zamanlı 12 aylar Açık Kayıt İspanya Barcelona

Elektronik Ticaret ve Dijital Pazarlama alanında Master size dijital ortamlarda projelere liderlik etmek için gerekli becerileri getiriyor. Bu yüksek lisans derecesinin önemli yönlerinden biri, dijital pazarlama tekniklerinin kurumlarımız için iyi ekonomik sonuçlar sağlayan dijital projeler oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanıyan e-Ticaret ile entegrasyonudur. Ayrıca sunduğumuz pratik durumlar sayesinde dezavantajları ve her birinin avantajlarını analiz etmenize olanak sağlayacak farklı görünür projeler gerçekleştirebilirsiniz.

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemleri Ustası

Rezekne University of Applied Sciences
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 - 4 dönem Şubat 2020 Letonya Rēzekne + 1 daha

Bu ders mezunların akademik ve mesleki becerilerini Master seviyesindeki ileri çalışmalarda güçlendirmelerini ve pekiştirmelerini, e-ticaret teknoloji sisteminin (ETS) uygulandığı veya kurulacağı veya ETS'nin geliştirilmesinde yer alan firmalarda çalışmasını sağlar.

E-ticaret veya Satışta Uzmanlık Alanında Dijital Pazarlamada Yüksek Lisans

Instituto Europeo de Posgrado - España
e-Öğrenme Yarı zamanlı 1500 saat Açık Kayıt İspanya Spain Online

Bu Master, kendi sektöründe lider olan, size öğretecek, pratik bir şekilde ve en son multimedya kaynaklarının desteğiyle, Dijital Pazarlamadaki en son trendleri seçerek Satış ve e-Ticaret konusunda uzmanlaşmanıza olanak tanıyan bir Master .

Online pazarlama ve e-ticaret MA

OBS Business School
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 12 aylar Bilgi iste İspanya Barcelona Madrid + 2 daha

Küresel ekonomik kriz ortamına rağmen, dijital pazar büyümesinin ana lokomotiflerinden biri haline yıl sonra gelişiyor. Yeni teknolojiler uyarlanmış hangi hızda hiçbir tarihsel karşılaştırma vardır. Radyo Elli milyon kişi ve onüç TV, internet izleyiciye alma otuz sekiz yıl sürdü ederken o kadar başarılı ...

E-Ticaret Alanında Yüksek Lisans

IMF Business School
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 12 aylar Açık Kayıt İspanya Madrid + 1 daha

IMF İşletme Okulu ve Ávila Katolik Üniversitesi (UCAV), eTicaret'te Yüksek Lisans'ı başlattı. Bu program, şirketin iş stratejilerine dijital ortamın yeni dillerini, kanallarını ve araçlarını dahil etmeyi sağlar.

Garantili ve ücretli staj ile E-ticaret Yüksek Lisans

digital-coach.it
Kampüs e-Öğrenme Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı Yarı zamanlı 6 - 18 aylar Ekim 2019 İtalya Milan + 3 daha

Başarılı bir e-ticaret oluşturmanın sırlarını bilmek ister misiniz? Bir e-ticaret mağazası açmayı düşünüyor musunuz? E-ticarette çalışmak ve bir E-Ticaret Müdürü olmak ister misiniz? Bir E-Ticaret Kursunun, bir E-Ticaret Uzmanının veya bir Yüksek Lisans E İşletmesinin size yardımcı olabileceğini düşünüyor musunuz?

Dijital Pazarlamada Profesyonel Usta

Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School
e-Öğrenme Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Yarı zamanlı 14 aylar Eylül 2019 İspanya Barcelona Madrid + 2 daha

Her ayrıntıya dikkat ederek sıfırdan çevrimiçi bir işletme kurun. E-Ticaret projenizi oluşturun ve satışlarınızı yaratıcı bir şekilde teşvik etmek için Dijital Pazarlama araçlarını kullanın.

Dijital Pazarlama ve e-Ticaret Tourist Çevrimiçi Usta

Euroaula Barcelona
e-Öğrenme Yarı zamanlı 9 aylar Ekim 2019 İspanya Barcelona

Dijital Pazarlama ve e-Ticaret Tourist Master rekabetçi ortamlar ve yeni teknolojileri sağlıyoruz piyasaların artan küreselleşme ile baş edebilmek için profesyoneller yetiştirmeyi amaçlayan bir programdır. Bu yeni teknolojik çevre yaşam ürünlerinin döngülerini ve yeni fırsatlar açılmasını azaltarak, artan rekabet ile karakterize.

Dijital pazarlama ve e-ticarette online master

GBSB Global Business School - Online programs
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 9 - 12 aylar Açık Kayıt İspanya Spain Online Barcelona Madrid + 3 daha

Dijital pazarlama ve e-ticaret alanında "Digital" in temelinde bir İşletme Okulunda yüksek lisans öğrencisi olun. GBSB Global Business School, resmi Microsoft Okulu ve dijital eğitim alanında lider olarak Microsoft'un akredite ettiği tek yüksek öğretim kurumudur.