Filter
Yüksek Lisans
Fransa Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Fransa'da e-Ticaret Yüksek Lisans Programları İncele 2019/2020

Yüksek lisans derecesi öğrencileri alanlarında daha derin bilgiye sahip olmaya yada kariyerlerinde ilerlemeye hazırlayan bir lisansüstü programıdır. Yüksek lisans programlarının büyük bir çoğunluğu devlet veya kamu üniversiteleri tarafından verilmektedir.

Fransa vatandaşlarına değil, aynı zamanda yabancılar değil sadece mükemmel bir yüksek öğretim sistemi sunuyor. Ülkenin 'ın dinamik kültürünün yabancı öğrenciler ve uluslararası kurs takip ilgilenenler çekiyor. Fransa bilimsel ve teknolojik yenilik bir geleneğe sahiptir. Bu bilim adamları tam olarak yaratıcılıklarını kullanmak sağlar.

Fransa'da e-Ticaret Top Yüksek Lisans Programları 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar e-Ticaret, Fransa

Catholic University of Lille – Faculty of Management, Economics & Science

Bir bilgisayar veya yönetim kursları geliyor olsun, Master Dijital Commerce çok çekici bir sektöre küresel yetkinlik kazanacaklardır. Sen, stratejik ve operasyonel hem de ... [+]

Kimin için? Dijital, e-ticaret, web pazarlama ve proje yönetimi ile ilgilenen öğrenciler için

Bir bilgisayar veya yönetim kursları geliyor olsun, Master Dijital Ticaret Eğer çok çekici bir sektöre küresel yeterlilik kazanacaklardır. Sen, stratejik ve operasyonel hem de bağlı ticaretin tüm alanlarında çapraz projeleri yönetme yeteneğine sahip, tüm esnaf ile etkin bir şekilde çalışmak mümkün profesyonel hale gelecektir.

rahat profesyonellerin yeni nesillere şekli Devlet tarafından bu usta tanınan National Diploma, hem dijital teknolojilerin, web pazarlama ve yönetim içinde. pazarın ihtiyacını karşılamak için, ana ortak inşa bölgedeki web şirketleri ile. derslerin% 70'i e-ticaret profesyonelleri için yapılır.... [-]

Fransa Lille
Eylül 2019
Fransızca
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku