Filter
Yüksek Lisans
Fransa Lille Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Lille Fransa'da e-Ticaret Lisansüstü Eğitimler Karşılaştır 2019/2020

Bir ana 'derecesi yüksek lisans akademik derecesidir. Bir zaten bir ana 'ın programına başvurabilmek için bir lisans derecesine sahip olmalıdır. En yüksek s tez veya araştırma kağıt 'nin lisans programı öğrencileri bir ana tamamlamak için gerektirir'.

Fransa kendi mükemmel sonuç odaklı yüksek öğretim öğrenim nedeniyle ekonomisi açısından en iyi 20 performans ülke arasında şu anda. Üniversitelerde derslerin çoğu Fransızca dil sunulmaktadır. Fransa 60 kamu ve 100 özel üniversite bulunmaktadır.

Deule Nehri boyunca Dinlenme Lille, Fransız Flanders Lille başlıca şehridir. Şehir 200.000 'in üzerinde nüfusa sahiptir. Lille şehir 6 üniversite ve çeşitli kolej vardır.

Lille Fransa'da e-Ticaret Yüksek Lisans Programları Bugün Başlayın 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar e-Ticaret, Lille

Catholic University of Lille – Faculty of Management, Economics & Science

Bir bilgisayar veya yönetim kursları geliyor olsun, Master Dijital Commerce çok çekici bir sektöre küresel yetkinlik kazanacaklardır. Sen, stratejik ve operasyonel hem de ... [+]

Kimin için? Dijital, e-ticaret, web pazarlama ve proje yönetimi ile ilgilenen öğrenciler için

Bir bilgisayar veya yönetim kursları geliyor olsun, Master Dijital Ticaret Eğer çok çekici bir sektöre küresel yeterlilik kazanacaklardır. Sen, stratejik ve operasyonel hem de bağlı ticaretin tüm alanlarında çapraz projeleri yönetme yeteneğine sahip, tüm esnaf ile etkin bir şekilde çalışmak mümkün profesyonel hale gelecektir.

rahat profesyonellerin yeni nesillere şekli Devlet tarafından bu usta tanınan National Diploma, hem dijital teknolojilerin, web pazarlama ve yönetim içinde. pazarın ihtiyacını karşılamak için, ana ortak inşa bölgedeki web şirketleri ile. derslerin% 70'i e-ticaret profesyonelleri için yapılır.... [-]

Fransa Lille
Eylül 2019
Fransızca
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku