Filter
Yüksek Lisans
İtalya Milan Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

in Milan İtalya'da e-Ticaret Yüksek Lisans Programları Bul 2019/2020

Başarılı yüksek lisans yeterlilik elde etmek için, tek tek modülleri geçerek kredi bir dizi elde gerekir. En öğretti Masters Eğer yeterlilik elde etmek için almak ve geçmelidir çekirdek modüller bir numarası olacak. Araştırma Yüksek Lisans değerlendirilmesi tamamen tek bir tez modül ya da proje ile hemen hemen her zaman.

İtalya, resmen İtalya Cumhuriyeti, Güney Avrupa'da bulunan Avrupa Birliği, içinde üniter bir parlamenter cumhuriyettir. Kuzeyde için, Alpler boyunca Fransa, İsviçre, Avusturya ve Slovenya sınırları.

Moda ve son trendleri okuyan ilgilenen herkes için Milan gitmek için en iyi yerdir. Bu makul bir maliyetle kaliteli eğitim veren tüm iyi eğitim kurumları vardır. Milan ve Milan Politeknik Üniversitesi Üniversitesi tanınmış üniversitelerin bazılarıdır.

in Milan İtalya'da e-Ticaret Yüksek Lisans Programları Okullarla İletişime Geçin 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar e-Ticaret, Milan

digital-coach.it

Başarılı bir e-ticaret oluşturmanın sırlarını bilmek ister misiniz? Bir e-ticaret mağazası açmayı düşünüyor musunuz? E-ticarette çalışmak ve bir E-Ticaret Müdürü olmak is ... [+]

Not: Kurslara erişmek için İtalyanca dilinin ileri düzeyde olması gerekir.

E-Ticaret Alanında Yüksek Lisans İçindekiler ve Program

E-Ticaret Yüksek Lisans kursu, e-ticaret ve e-ticaret Milan kurslarımız arasında, bir E-ticaret projesini başlatmak veya yönetmek isteyenler için somut bir şekilde destek olmak üzere tasarlanmıştır. Bizim tarafımızdan seçilen ve koordine edilen 15 uzmandan oluşan bir ekip, kursun açıklandığı 15 eğitim modülünde, e-ticaret dünyasında en üst düzeyde profesyonel olarak çalışabilmeleri için gereken her şeyi öğretecektir. Aşağıda, E-TİCARET Yüksek Lisans Kursunun bölündüğü 3 ana alan bulunmaktadır:

1. E-Ticaret Teknolojileri... [-]

İtalya Milan
Ekim 2019
Italyan
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
6 - 18 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku