Filter
Yüksek Lisans
Letonya Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Letonya'da e-Ticaret Yüksek Lisans Programları İncele 2019/2020

Yüksek lisans derecesi lisansüstü programlarda ilk seviyedir ve lisans eğitiminizi aldıktan sonra katılabilirsiniz. Yüksek lisans derecesi almak genelde iki yıllık full time eğitim gerektirir, bu bir dönemde 36 dan 54 krediye kadar değişebilmektedir.  

Letonya hem ücret ödeme ve devlet tarafından finanse edilen yüksek öğretim vardır. Ülkenin yüksek öğretim programları iki tür vardır. Bunlar akademik ve profesyonel programlar içerir. Lisans, yüksek lisans ve doktora çalışmaları - üç akademik yüksek öğrenim düzeyleri vardır. Ülkedeki iklim Buz pateni, kayak ve buz hokeyi gibi çeşitli kış sporları ve rekreasyon faaliyetleri yanadır. Uluslararası öğrenciler nedeniyle sosyal yaşam, sanat ve kültür kurumlarına Letonya'da eğitim tercih ederim. Ülkenin kültürüne kabul etmek kolaydır.

Letonya'da e-Ticaret Top Yüksek Lisanslar 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar e-Ticaret, Letonya

Rezekne University of Applied Sciences

Bu ders mezunların akademik ve mesleki becerilerini Master seviyesindeki ileri çalışmalarda güçlendirmelerini ve pekiştirmelerini, e-ticaret teknoloji sisteminin (ETS) uy ... [+]

Bu ders mezunların akademik ve mesleki becerilerini Master seviyesindeki ileri çalışmalarda güçlendirmelerini ve pekiştirmelerini, e-ticaret teknoloji sisteminin (ETS) uygulandığı veya kurulacağı veya ETS'nin geliştirilmesinde yer alan firmalarda çalışmasını sağlar. Ortak üniversitelerden misafir profesörler programa öğretmen ve danışman olarak katılacaktır. Öğrenciler Erasmus hareketliliğine dersler ve stajyerlik için katılma fırsatına sahiptir.

Kazanılan Derece: Bilgi Teknolojilerinde Akademik Master.

Çalışmalara kabul şartları (3 yarıyıl)

Mesleki veya akademik lisans derecesi veya 2. seviye mesleki yüksek öğrenim (en az 4 yıl (240 AKTS) mesleki uygulama dahil olmak üzere en az 30 ECTS veya en az 1 yıl hizmet süresi (Letonya Cumhuriyeti Bakanlar Kurulu Yönetmeliğine göre kabul edilmiştir. 10.01.2012.) Elektronik ticaret / bilgisayar bilimleri / bilgi teknolojileri / ekonomi / yönetim bilimleri / ilgili elektronik ticaret standartlarının en az 90 ECTS'si dahil olmak üzere 2. seviye profesyonel yüksek öğrenimde.... [-]

Letonya Rēzekne
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku