TOP-MASTERSDEGREE

e-Ticaret 19 Yüksek Lisans Programları Karşılaştır

Bir master derecesini elde büyük ölçüde kariyer başarılı yeteneğinizi artırabilir. Eğer bir lisans programını tamamlayan sonra, bir yüksek lisans programına kayıt ve mezuniyet sonrası kariyer bir headstart almak için uygun olabilir.

E-Ticaret Master nedir? Modern gününde, işletmelerin pazarlama daha etkin yönetimi için her şeyi yapmak için elektronik çözümler güveniyor. e-ticaret alanında okuyan öğrenciler bu mümkün ve iş tarafı onlar geliştirmelerine yardımcı olacak işlemleri ve işlemleri anlamak için yapmak, elektronik ortamlar hakkında bilgi. Çalışmanın Ortak dersler teknoloji, ekonomi ve bilgi teknolojisi içerir.

e-ticaret alanında iş ilgili alana sahip uygulanabilir teknolojiyi birleştiriyor. Bu eşsiz ve çok rağbet gören odak sağlayarak öğrencilere yarar.Onlar, gelişmiş kariyer girmek olmak liderleri ve yüksek maaş onlar lisans derecesi elde edeceğinizden daha zevk hazırlanacaktır.

e-Ticaret programı Master kayıt yaptıran giderlerini değişen vardır. Böyle seçim okul ve program gibi bazı faktörler, eğitim ve diğer masraflarını değiştirin. Farklı ülkeler farklı standart giderleri var. sizin ve mali ve eğitim ihtiyaçları için en uygun bulmak için programlar cömert keşfedin.

Eğer şüpheli başlangıçta olabilir daha e-ticaret çok daha fazla kariyer vardır. pazarlama ve istatistik ilgilenen varsa, bir pazar araştırma analisti veya istatistikçi olabilir. Web geliştirme ve tasarım alanında kariyer multimedya tasarımı bir odak olabilir. Ayrıca, bir bilgisayar sistem analisti veya bilgi teknolojisi yöneticisi olmak için bilgisayar bilimi etrafında e-ticaret programı odaklanmak mümkündür.e-Ticaret birkaç kariyer seçenekleri için izin verebilir bir derece uyarlanabilir derecesidir.

E-Ticaret için master kazanç işlemine başlamak için en iyi yolu, bir çekici bir program bulmak. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

19 Sonuçlar e-Ticaret Filter

Dijital İş Konusunda Yüksek Lisans

The Valley Digital Business School
Kampüs Yarı zamanlı 10 aylar Ekim 2019 İspanya Barcelona

MDB, dijital iş dünyasının tüm alanlarında uzmanları eğitmekte ve dijital sektörde çalışmak için gereken bilgi ve becerilerin kazanılmasını garanti etmektedir. Büyük bir fakülte, aktif uzmanlar ve güncellenmiş bir gündem, bilginin şirketlerin gerçekliğine uygulanmasını garanti eder.

Dijital Pazarlama Ve E-Ticaret Konusunda Yüksek Lisans

Spain Business School
e-Öğrenme Yarı zamanlı 10 hukuk lisans derecesi bulun Ekim 2019 İspanya Madrid

İnternette bir işletme oluşturmak isteyen ve potansiyel alıcılarına, nerede olduklarına ve var olan farklı cihazlardan nasıl yapılacağını bilmek isteyen tüm insanlara yöneliktir. Ayrıca, ticarete adanmış herhangi bir şirket için başarıya götürecek stratejiyi tanımlaması ve planlaması gereken insanlar için ...

Dijital Pazarlama ve Elektronik Ticaret Yüksek Lisans Derecesi

UNIR
e-Öğrenme Yarı zamanlı 1 yıl Eylül 2019 İspanya Logroño

Dijital Pazarlama ve e-ticaret alanındaki çevrimiçi Master, iş dünyasına uygulanan çevrimiçi pazarlamadaki en son trendler ve şirketlerin dijitalleştirilmesi konusunda uzman olarak sizi eğitecek: SEO, SEM, performans, sosyal medya, e-posta, büyük veri stratejilerini öğreneceksiniz. mobil ve gelen pazarlama.

Dijital Pazarlama ve Elektronik Ticaret Yüksek Lisans

UNIR - Mexico

SEP tarafından verilen resmi çalışmaların geçerliliğini (RVOE) tanıyan resmi çevrimiçi Yüksek Lisans Diploması, dijital pazarlamanın en son trendleri konusunda uzmanlaşmanızı sağlayacaktır.

E-Ticarette Usta

IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores
e-Öğrenme 750 saat Bilgi iste İspanya Barcelona

Dijital Pazarlama (veya Dijital Turizm) alanında yoğunlaştırılmış bir yoğunlaşmaya sahip e-Ticarette Master ile, elektronik ticaretin enine profesyonel bir vizyonunu elde etmek için gerekli tüm bilgi alanlarını tanıyabilir, kullanıcıların çevrimiçi mağazaya çekiciliği, satın alma işleminin gerçekleştirilmesi ve yatırımın yapılmasına kadar olan siparişlerin gerçekleştirilmesi ve müşterinin evine sevk edilmesi.

E-Ticaret ve Turizmde Yüksek Lisans

IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores
e-Öğrenme 750 saat Bilgi iste İspanya Barcelona

E-Ticaret veya Dijital Pazarlama konusunda uzmanlığı olan Turizmde Yüksek Lisansta, sektörün talep ettiği nitelikli profesyonellerin taleplerine cevap vermek için çevrimiçi kanalda en gelişmiş dijital pazarlama ve konumlandırma tekniklerini öğreneceksiniz.

Elektronik Ticaret Ve Dijital Pazarlamada Yüksek Lisans

ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona
e-Öğrenme Tam zamanlı 18 aylar Açık Kayıt İspanya Barcelona

Elektronik Ticaret ve Dijital Pazarlama alanında MBA Master, pazarlama, finans, insan kaynakları, provizyon ve özel vurgu ile iletişim ve yetenek yönetimi alanlarında, onları dijital ortama entegre ederek, ana faaliyet alanları hakkında bilgi verecektir. Bugün bizi çevreliyor.

Elektronik Ticaret Ve Dijital Pazarlama Konusunda Yüksek Lisans

ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona
e-Öğrenme Tam zamanlı 12 aylar Açık Kayıt İspanya Barcelona

Elektronik Ticaret ve Dijital Pazarlama alanında Master size dijital ortamlarda projelere liderlik etmek için gerekli becerileri getiriyor. Bu yüksek lisans derecesinin önemli yönlerinden biri, dijital pazarlama tekniklerinin kurumlarımız için iyi ekonomik sonuçlar sağlayan dijital projeler oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanıyan e-Ticaret ile entegrasyonudur. Ayrıca sunduğumuz pratik durumlar sayesinde dezavantajları ve her birinin avantajlarını analiz etmenize olanak sağlayacak farklı görünür projeler gerçekleştirebilirsiniz.

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemleri Ustası

Rezekne University of Applied Sciences
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 - 4 dönem Şubat 2020 Letonya Rēzekne + 1 daha

Bu ders mezunların akademik ve mesleki becerilerini Master seviyesindeki ileri çalışmalarda güçlendirmelerini ve pekiştirmelerini, e-ticaret teknoloji sisteminin (ETS) uygulandığı veya kurulacağı veya ETS'nin geliştirilmesinde yer alan firmalarda çalışmasını sağlar.

Garantili ve ücretli staj ile E-ticaret Yüksek Lisans

digital-coach.it
Kampüs e-Öğrenme Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı Yarı zamanlı 6 - 18 aylar Ekim 2019 İtalya Milan + 3 daha

Başarılı bir e-ticaret oluşturmanın sırlarını bilmek ister misiniz? Bir e-ticaret mağazası açmayı düşünüyor musunuz? E-ticarette çalışmak ve bir E-Ticaret Müdürü olmak ister misiniz? Bir E-Ticaret Kursunun, bir E-Ticaret Uzmanının veya bir Yüksek Lisans E İşletmesinin size yardımcı olabileceğini düşünüyor musunuz?

E-ticaret veya Satışta Uzmanlık Alanında Dijital Pazarlamada Yüksek Lisans

Instituto Europeo de Posgrado - España
e-Öğrenme Yarı zamanlı 1500 saat Açık Kayıt İspanya Spain Online

Bu Master, kendi sektöründe lider olan, size öğretecek, pratik bir şekilde ve en son multimedya kaynaklarının desteğiyle, Dijital Pazarlamadaki en son trendleri seçerek Satış ve e-Ticaret konusunda uzmanlaşmanıza olanak tanıyan bir Master .

E-Ticaret Alanında Yüksek Lisans

IMF Business School
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 12 aylar Açık Kayıt İspanya Madrid + 1 daha

IMF İşletme Okulu ve Ávila Katolik Üniversitesi (UCAV), eTicaret'te Yüksek Lisans'ı başlattı. Bu program, şirketin iş stratejilerine dijital ortamın yeni dillerini, kanallarını ve araçlarını dahil etmeyi sağlar.

Online pazarlama ve e-ticaret MA

OBS Business School
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 12 aylar Bilgi iste İspanya Barcelona Madrid + 2 daha

Küresel ekonomik kriz ortamına rağmen, dijital pazar büyümesinin ana lokomotiflerinden biri haline yıl sonra gelişiyor. Yeni teknolojiler uyarlanmış hangi hızda hiçbir tarihsel karşılaştırma vardır. Radyo Elli milyon kişi ve onüç TV, internet izleyiciye alma otuz sekiz yıl sürdü ederken o kadar başarılı ...

Dijital Pazarlamada Profesyonel Usta

Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School
e-Öğrenme Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Yarı zamanlı 14 aylar Eylül 2019 İspanya Barcelona Madrid + 2 daha

Her ayrıntıya dikkat ederek sıfırdan çevrimiçi bir işletme kurun. E-Ticaret projenizi oluşturun ve satışlarınızı yaratıcı bir şekilde teşvik etmek için Dijital Pazarlama araçlarını kullanın.

Dijital pazarlama ve e-ticarette online master

GBSB Global Business School - Online programs
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 9 - 12 aylar Açık Kayıt İspanya Spain Online Barcelona Madrid + 3 daha

Dijital pazarlama ve e-ticaret alanında "Digital" in temelinde bir İşletme Okulunda yüksek lisans öğrencisi olun. GBSB Global Business School, resmi Microsoft Okulu ve dijital eğitim alanında lider olarak Microsoft'un akredite ettiği tek yüksek öğretim kurumudur.